Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Cila eshte moto e jetes suaj?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri

Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptyWed Oct 29, 2008 12:03 am

Për aq sa mund të bësh keq perpiqu dhe bë mirë !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MUHAMETII
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
MUHAMETII

Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptyWed Oct 29, 2008 1:16 am

Fjona shkruajti:
MUHAMETII shkruajti:
Por kjo e dyta nuk eshte moto, oj Fjona!
ky tip i motos vlen vetem per mu!!!!


hahah
Nejse, ama kjo qe ti e quan moto, une nuk e shoh si moto, por vete si nje pyetje apo habi qe ia parashtron vetevetes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptySat Aug 29, 2009 9:17 pm

Tjetoj per te punuare e jo te punoj per te jetuare ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptySat Aug 29, 2009 10:05 pm

8 ore pune 8 ore argetim 8 ore gjume
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptySat Aug 29, 2009 10:11 pm

Kame endrruar nje jete te lumtur, gradualishte po kuptoi se jeta eshte e veshtir, po punoi dhe jam duke u bindur se pase te veshtirese po qendroka lumturia.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptySun Aug 30, 2009 9:50 am

drini
Puna me djerse e mund ska lumturi!Mua me shkoi jeta duke mendue si ju por thash ne fund "ma edhe perendise nuk e besoi"
Knaqen e din kush ?Spiunet qe bashkpunoin me armiqet e shqiptareve dhe shqiptaret bile i shperblejn spiunet dhe po knaqen vallahi bre vella!Tani vone ashte Drini per mua !A ta kisha pas nje te ma kishte mesue slloganin kisha dite me jetue shume ma me lezet!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptySun Aug 30, 2009 5:52 pm

po nga e din ti se po knaqen spiunete??????
vetme pun me djers e ne rruge te allahut te shpien ne knaqesi maksimume per ket tjesh i sigurte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptySun Aug 30, 2009 7:18 pm

E po te pyesi ty,pse mua perendia nuk me shperblen qe kam bere vetem te mira,jo nje shqiptarit por tan shqiptareve dhe femit qe nuk u kan lindur me kan borgj!Dhe ata qe na tradhetuan ma te miret per popullin!

Kush luftoi per kosove ?Ata qe luftuan vdiqen,e ata qe mbeten gjalle po shetisin rrugeve duke kerkue nje cope buke!

Pse populli nuk i kape te vertetet shqiptar e jo mi u dhene vota tradhetareve qe ti shtypin!!!E po une po kam dro se edhe populli mos valle eshte njesoj !Po nje shqiptar me ka pas thene ;Haxhi une kam bashkpunue me shkije sepse skam pas qare se nuk kam pas si mi majte familjen ,e ti bre burr vriti tan shqiptaret e knaqu vete ne trojet shqiptare!!!!E po nese jam i vetmi une qe nuk ju kam tradhetue po le tju vret zoti apo OKB,sepse sipas kuranit nje popull tradhetar nuk e duron perendija as KS i OKB besa !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptySun Aug 30, 2009 8:53 pm

fionaa
fionaa

fionaa


Bisede e lire (chat) - Page 14 - [ Traduire cette page ]
fionaa. Anëtar Anëtar Female Numri i postimeve: 382. Age: 21. Vendi: Austri .... haaaaa Arben une jetoi ne kosove me shume dhe ne tere evropen! ...
kosovare.albanianforum.net/.../bisede-e-lire-chat-t2771-195.htm - En cache - Pages similaires
mp3trackwertherwerther / METS Wiki - [ Traduire cette page ]detektivi
Anëtar i Besueshëm

Numri i postimeve: 1051
Age: 29
Vendi: Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi: zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date: 15/03/2009

Titulli: Re: Bisede e lire (chat) Sun May 31, 2009 10:39 pm
Arben po mundohesh me njoft politiken hajde e formojm nje parti dhe pasunohemi pak se une kam mbet i varfer!
Pe sho qe spo shkon kunder partive.
Ato pasunohen ne i thejm dhembet ketu badihava.
ve q kena me formu nje parti.Dhe kena me ja lan nje emer interesant.
Se keta po kan emra pdk akk ldk akr ora psdk e po vjedhin ne emer te partise.
ne kena me ja lan emrin Partija e hajnave (PEH).
Bile leta din qe haptas doti vjedhim.
Qe kushe se ka ba kta hala ne bote dhe dote bejme emer e pasuri!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
arbeni24

Vendi: Slloveni (Lublan)

Titulli: Re: Bisede e lire (chat) Mon Jun 01, 2009 1:30 pm
hahahahaha ore detektiv ti as shanc nuk ke me me taku mu, se 50 metra me mu afru e qon ter jeten tende neper burgje neper kosove e shqiperi qe nuk e din askush qe ekzistojn ata burgje:-)))

ketu nuk e ke gjermani ''Die Polizei dien Freund und Helfer'' Ketu e ki Kosove die Polizei die dich BUmsen können fals du eine nicht respektable Meinung vertrits:-))))

por eja ti ne Prishtine se une vet do ta qes nje Kafe e do ta tregoj se si shkojn punet ne Kosove:-PP por ruju mos e pi kafen se mesiguri dot ket xeher....

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!te pershendes fiona , si po kalon ne therand:-PP


fionaa
Anëtar

hahhahha gabon jo ne therande po ne dugagjin ,
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!valla si kan then serbet (isti govne )asnje ndryshim deri
me tani nuk eshte ber

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hahahahaahahaha oj qiko saper ata mos ke frig se fare nuk ka lind nje nen ne ket bote at njeri qe mundet me me
largu nga faqja e dheut:-PP ......
ama ne dugagjin nuk dihet se atje shum trathetar e nuk ju dihet hahahahaha
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Deçan, Por, familjes Demukaj nga Decani

fiona
Deri kur mo me keto vrasje ncncn a sju kan mjaftuar shkijet po prap me keso sene ngushllime te gjith te afermit e saj dhe familjes
Written by: fiona | 01/01 08:34PM

fionaa. Kerko ne Google dhe shkodraonline.Com. Google. Custom Search ...
www.shkodraonline.com/.../forum_viewtopic.php?... - En cache - Pages similaires
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptySun Aug 30, 2009 9:00 pm

http://70.img.v4.skyrock.net/706/mrs-fionaa/pics/2530579415_11.jpg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptySun Aug 30, 2009 9:02 pm

Fionaa

kerkund nuk ze vend se me çfare detyrash zot ke kujdes !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptyMon Aug 31, 2009 1:18 am

oooo psikopate je ne vete ti. cfar thua .cfar eshte ki shkrim .ki kujdes se un jam spiune e beogradite hahhahhahahahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptyMon Aug 31, 2009 1:37 am

Ti zotri i nderuar , ti se pari ke nevoj per nje kontroll shendetsore (mentale)kujt i ke bere ti mire tet shperblej. ata qe kan ber mir jan shperbly. te miren dhe te keqen askush nuk e harron ase nuk ja mohone,ler mo ti me flet se te ka borgj kosova,ty thua se kapas presjon nga serbet nga shqiptaret, ti ase me kish ase me gjami. qenke.po te kish dhen ti kontribut. dikush dot kish njohure. po ty fakt se neper forum te gjith po te njohin duke ber bla-bla-bla-ti nese ke pak mend ne koken tende mendo pak nese ke familje . nuk eshte shperbleim ky nga zoti do thuash ti. cfar ka mendu ti nese ti paske dhen kontribut per vendin tende si ke mendu tet shperblen zoti duke tet ber kryetar shteti apo si?????njeriu kur e don vendin evete nuk pret shperblemi per kontributin po lufton se ja ka borgj vendit te vete.cfar po shperblehen familjaret qe kan humb me te dashurit e tyre . shiko pak per rrethe , ase kufomate nuk i kan ne vendin e vete . eti nuk lodhesh duke shajt e berti pse nuk me kan shperbly se kam ber edhe per femijet qe kan linde. ler tlutem . pot jete ashtu histori dot kujtoj ndoj her nuk do ti humb vlerat po ti edhe nese ke ber ti vetit po ja humb vlerat.me ket linkun qe ke sjell asgje nuk kuptova . cfar do thuash me te??????nuk eshte e nevojshme ti te sjelleshe shkrimet e mija se un si kam ber ne menyr te fshehete. dhe nuk kam cfar te fshehi. un jam shum e vetedishem se ketu e gjith bota mund ti lexoje keto shkrim. un kam kontroll mbi veten time. nuk kam qef tjem tem e diskutimev ase per te mire ase per te keq.andaj do te kish sygjeru nje keshill ty si moter si femiu yt apo si mike . te lutem mbaj kontrollen mos e humb vleren tende. se eshte gje e keqe kur nga njerzia humb respektin .....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptyMon Aug 31, 2009 12:18 pm

fionaa

shkrujti

çfar ka mendu ti nese ti paske dhen kontribut per vendin tende si ke mendu tet shperblen zoti duke tet ber kryetar shteti apo si?????njeriu kur e don vendin evete nuk pret shperblemi per kontributin po lufton se ja ka borgj vendit te vete
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!se eshte gje e keqe kur nga njerzia humb respektin .....

Pergjigje;
Une nuk kam luftue qe ta zeje ndonje vend ne qeveri,por gjere kur ne duhet te kontribojna per qeshtjen shq.dhe tradhetaret prape me na qeverisur ?
Po pse jo te behem kryetar i shqiptareve sepse po i masi me cilin do shqiptar se cili ka dhene ma shume a qe jam gjall kam mundur te vdesi me mijera here!!!!

Borgj vetem une ja kam kombit shqiptar e ju ngritni spiunat sepse vete jeni tradhetara dhe kinse i respektoni heronjet dhe patriotet e na keni shkerdhavur edhe te vdekurit!
Shote Galica vdiq nga uria ne shtetin ame ne shqiperi nga regjimi Zogjan,sepse qeni erdhi ne pushtet duke e vrare dajen e vete permes Avni Rrustemit dhe Avnin heronje e keni shpalle!A Zogu erdhi ne pushtet nga avantura e bellogradisteve (shkijet dhe njesoj edhe Enver Hoxha,Berisha e Thaqat!Keta per juve jan patriota!Lesus Skodra(lesus shqiptaria !
Ti ske nevoj te me jep keshilla ty nuk mundet njeri te kuptoi sa mbrone thaqin e Ramushin ne tjeter ane i shan si hajna e tradhetar!Ja perkrahe gjere ne fund dike ja ne fillim si une nuk ua rrasi pordhe tradhetareve qe na coptuan edhe me kete luften e uçk tradhetare!Ata qe luftuan po hane dhen e tjeret qe jan gjalle po vdesin si Shote Galica pa buke!Shitju halleligeve sehire e mua mallo morgen!

Ta thuash te verteten eshte sikurse me ta shti ne goje gacen,sepse nuk jeni vete te vertete sepse keni ngrere ne sofren e tradhetise dhe frigoheni!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptyMon Aug 31, 2009 5:11 pm

un mbroj drejtsin, nuk me intereson mua ase thaqi ase ramushi po aj njeri qe ben per vendin ate e respektoj dhe i jap voten si qytetare shqiptare . e ti na lodhe me keta spiuna me te vertet ti ke nevoj urgjentishte per nje vizite ne neupsikiatri ,


vazhdojm me temen ,,motoja ime eshte te behem model i mire per njerzit qe me njohin dhe i njohe ,,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptyMon Aug 31, 2009 5:17 pm

Ndrei ndaj qdo njeriu që meriton dhe respekti ndaj njeriut .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptyMon Aug 31, 2009 6:43 pm

Fionaa
Une nder u bera shqiptarrise e ju me thone kam nevoj per ne psikiatri a Ai qe kontribon per shqiptari lyp .......,sepse shqiptareve si tua ndrqish punet ne terezi ta ,mua e shume patriotave dhe kinse u bani humazhe e si tja ketheni shpinen ***** anum ane!A kam pare e ndegjue u peshurresha ne vesh tanve spiunave!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptyMon Aug 31, 2009 7:38 pm

me te vertet eshte turp per nje femije tket nje prind till. Ti asgje nuk ke ber per shqiptare . edhe ashtu se besoj si i hyne ne pune dikujt veprat tua . let del dikush me nje opinjon kunder meje qe kam per ty. po kam bindjen se askush nuk deshiron tke pun me nje manjak si puna jote .
Nese deshiron te beshe debat si njeri urdhero. per ndryshe mos e ndyt gojen me shume . se po me vie keq nga vetja se me duhet tet kthej pergjigjjen e nuk po mundem te reespektoj ket muaj te shejt me debatin qe po bej me ju ,
besoj se u kuptuam ok..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptyMon Aug 31, 2009 7:47 pm

E din populli sa kam kontribue per te miren e shqiptareve por edhe populli eshte frigacak dhe nuk ka guxim me thene te verteten!Sa per mendimet e tua negative eshte e drejta jote!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptyMon Aug 31, 2009 9:02 pm

Po mir pse nuk e le popullin ti tregoj per kontributin tuaj .... po ti edhe nese ke bere diq ti ja ke humb vetit 100%

Ti mesohu nje here te besh debat ne menyre diplomatik , e jo duke share e ofendu tjert , askund nuk arin me nje gje till ,,
me fjalor till ja humb vlerat vetit njeriu mendoj une......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptyMon Aug 31, 2009 9:37 pm

fioneza
me mua nese nuk mundesh me bere dialog atehere me kerkan mos bene dialog!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptyTue Sep 01, 2009 4:50 pm

Motoja e jetes sime ka qen cdo here ..Ta njoh mikun , dhe Armikun´´
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptyTue Sep 01, 2009 5:43 pm

Armiku duhet mbajtur sa me afer qe te dish se c,po te kurdis.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptyFri Sep 04, 2009 10:51 am

Rrespekti ndaj njerzve qe e mertojn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 EmptyFri Sep 04, 2009 11:45 am

Jeto dhe shfrizo qdo minut per te mire .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila eshte moto e jetes suaj?
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: