Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Cila eshte moto e jetes suaj?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
Bjondina
Fillestar/e
Fillestar/e
Bjondina

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 33
Vendi : Gjk
Registration date : 14/11/2009

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 EmptyWed Nov 18, 2009 1:55 pm

Njeriu duhet të mendojë qdo darkë, se qdo ditë që kalon drejt vdekjes e afron
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 EmptyThu Nov 19, 2009 7:55 pm

eee moto ime vazhdon siq cdo here, Tjem esinqert cdo here siq kam qen . edhe pse ngaj her ndihem e pa fuqishme prap sinqeritetin se le anashe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 EmptyThu Nov 19, 2009 8:23 pm

eeee motoja ime ...
gjdo veper shperblehet sipas qellimit.edhe jeta ka nej qellim edhe ne jemi misonar mirepo edhe secili nga ne e ka nje moto ne jete.
une ne jet kam dy moto e pare eshte:
1)ne shoqeri -> pranoi te tjeret ashtu si jane dhe respektoi ato
ne dashuri ->mos u mundo te kerkosh idealin,por mundohu te behesh ideali
ne jete -> mos lejo qe casti te te mposhte / merri gjerat qete qete,gjithmone ekzison nje zgjidhje
2)te qojme ne vend amanetin e KUBANEVE TE LIRIS SE KOSOVES,TE DERGOJME NE VEND AMANETIN E BIJVE ME TE MIRE TE POPULLIT TONE...TE FORMOHET U.S.A.(UNITED STATES OF ALBANIA)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 EmptySun Nov 22, 2009 11:43 pm

ju nuk dini qka eshte ideali
nuk qohet amneti i deshmoreve me hajni me vedhje ne emer te tyre
po m sinqeritet me rrespekt ndaj patrioteve
ju injoroni atdhetaret qe vet te mbnerrini diqka
ajo eshte semundje per kariier...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 EmptySun Nov 29, 2009 10:15 pm

Motoja e jetes sime eshte te coj 2 femijet e mi ne rruge te mbare ,duke i edukuar me dashurine per njerzit dhe per punen dhe te jetojne me nder dhe me forcat e tyre.Pra te cajne vete rruget e jetes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 EmptySun Nov 29, 2009 10:38 pm

motoja ime eshte qe femija mose te drogohet si kjo larte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 EmptyMon Nov 30, 2009 12:49 pm

Motoja e jetes sime: Mundohu gjithenje te besh mire, nese nuk ben dot mire, se paku keq mos bej?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 EmptyMon Nov 30, 2009 1:05 pm

Drejtesia e njellojte per te gjithe dhe sa me larg euforise, sepse eshte nje armik i padukshem dhe i rrezikshem per njeriun.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 EmptyMon Nov 30, 2009 1:11 pm

Nese bota te shikon venger, ajo nuk ka faj, sepse reflekton shikimin tend....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 EmptyMon Nov 30, 2009 3:54 pm

Besnikria dhe sinqeriteti .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 EmptySat Jan 22, 2011 4:33 am

Te punoj per te jetu , e jo te jetoj per te punu.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte moto e jetes suaj?   Cila eshte moto e jetes suaj? - Faqe 5 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila eshte moto e jetes suaj?
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: