Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pse eshte e veshtir te pranohet kur e ke gabim?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Pse eshte e veshtir te pranohet kur e ke gabim?   Fri Jul 02, 2010 11:28 pm

Sepse me dekada kjo gje eshte vertetu se realiteti dhemb shum edhe pse herat apo von triumfon por ja qe ka njerz qe hezitojn te pajtohen me realitetin?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Merisa
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 26
Vendi : Kosovė
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pse eshte e veshtir te pranohet kur e ke gabim?   Fri Jul 02, 2010 11:46 pm

sepse askush nuk ka deshir qe ti pranoj gabimet e tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: Pse eshte e veshtir te pranohet kur e ke gabim?   Sat Jul 03, 2010 12:31 am

Pse te pranoj gabimet kur mundohemi ti ja mveshim dikujt tjeter , po ja qe rrena i ka kamt e shkurta dhe qdo gje mirret vesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pse eshte e veshtir te pranohet kur e ke gabim?   Sat Jul 03, 2010 12:47 am

Nuk ka njeri perfekt, gabimet jan eksperianc ne jet, dihet kur nuk i perserit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pse eshte e veshtir te pranohet kur e ke gabim?   Sat Jul 03, 2010 11:28 am

gabimet i pranoj pa hezitim,por zduhet te ndodhin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Pse eshte e veshtir te pranohet kur e ke gabim?   Sat Jul 03, 2010 12:39 pm

Cito :
sepse askush nuk ka deshir qe ti pranoj gabimet e tij

un kujdesem qe mos te bej gabime, jam shum e kujdesshme nuk kam deshir te krijoj bindje te keqe te askush,por bota mban shum krijesa te ndryshem /nuk jam e pa gabushem( por nese gaboj e bej pa dashje )dhe kerkoj falje ne qaste, jam pak temperament...... e pranoj por di te kerkoj falje nuk di te lendoj dhe kjo me ben te ndihem mir............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albania today
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 42
Vendi : shqiperi
Registration date : 11/09/2013

MesazhTitulli: Re: Pse eshte e veshtir te pranohet kur e ke gabim?   Wed Sep 11, 2013 9:04 pm

zakonisht njerezit bejne gabime nga padituria ne lidje me ate problem ose nga injoranca, injoranti nuk e pranon nga vete natyra e tij sepse vete fjala injorant permban kuptimin e neglixhences pra ky njeri nuk don te mesoje tjeter, ndryshe vetem nese ai rrezikon jeten. ndersa i paituri qe seshte neglizhent e pranon....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Arbnorr
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 20
Vendi : Drenas
Registration date : 10/01/2014

MesazhTitulli: gabimet   Fri Jan 10, 2014 8:15 pm

Je i Faktorizum Qe e ke me te dret e ndersa merr vesh qe e ke gabim je inspiruar qe ky gabim ka qen e werteta po njer nga gabimet peson !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse eshte e veshtir te pranohet kur e ke gabim?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse eshte e veshtir te pranohet kur e ke gabim?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Psikologji-
Kėrce tek: