Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE

Shko poshtë 
+5
xhavo_
Beton
MARY
rolling
zeriatdheut
9 posters
AutoriMesazh
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyMon Jul 14, 2008 8:28 pm

JEPNI MENDIMIN TUAJ tenderuar forumist a munde te arihet bashkimi kombetare per mes kesaj LEVIZJA POPULLORE KOMBETARE ME NJEREZ TE ZGJEDHUR EDHE NGA FORUMI PO ME NJE KRAH TE FORTE TE ARMATOSUR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rolling
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
rolling


Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 31
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyMon Jul 14, 2008 8:46 pm

kjo levizje do te dale shume shpejt.
populli po kerkon ta filloje luften,

kjo levizje mendoj qe duhet te me shume me fjale ne menyre qe te frymezohet populli i cili do te luftonte vete per bashkim.
kete levizje duhet ta filloje n je njeri qe ka reputacion te mire ne popull, qe eshte ushtarak i mire, politikan i mire dhe orator shume i mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MARY
Anëtar
Anëtar
MARY


Female
Numri i postimeve : 261
Age : 38
Vendi : VL
Profesioni/Hobi : music
Registration date : 28/03/2008

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyMon Jul 14, 2008 9:28 pm

zeriatdheut shkruajti:
JEPNI MENDIMIN TUAJ tenderuar forumist a munde te arihet bashkimi kombetare per mes kesaj LEVIZJA POPULLORE KOMBETARE ME NJEREZ TE ZGJEDHUR EDHE NGA FORUMI PO ME NJE KRAH TE FORTE TE ARMATOSUR


Kjo është temë e veçantë ndaj po ndërlidhem edhe nëse ke dëshirë , edhe nëse nuk ke , zeriatdheut! Dhe të drejtohem sërish se e ke gabim!

Lëvizjet kanë përfunduar! Ishte e fundit ajo Lëvizja për Republikën e Kosovës! Tash shteti i quajtur Shqipëri , po edhe shteti i quajtur Kosovë, me vetëdie duhet t'i ndryshojnë Kushtetutat!

Shqipëria qyshkur trumbeton në 28000 km katror, sipërfaqe e mbetur nga grabitjet e mëdha! E Kosova ende copëzohet me kufirin ! Sidoqoftë,të dyja apo sëbashku me një vetëdie të madhe , dhe me ma shumë guxim, në mekanizmat e politikëbërjes ndërkombëtare duhet t'i fryjnë kësaj dallge. E shqiptarët e okupuar nga Makosllavia, patjetër duhet ta ndryshojnë kursin dhe JO të thirren për nënën shkinë, por për nënën e tyre Shqipërinë bashkë me KOsovë. Në këtë bosht, ndërlidhen gjithë shqiptarët, pa i theksuar, dhe e hartojnë obcionin e vetëm, që mbase , nuk ka tjetër, pos Bashkimi dhe Pavarësia!

Ne nuk na duhet një krah, apo një lëvizje, por struktura gjithshqiptare që do të kenë qëllimin : Një komb - një qëndrim! Ashtu si i madhi Ukshin që ligjëronte, e pastaj krijoj shkrimet e librave, për ligjësinë e vërtetë shqiptare, me partinë e madhe dhe shumë domethënëse : UNIKOMB !


Edituar për herë të fundit nga MARY në Mon Jul 14, 2008 9:48 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyMon Jul 14, 2008 9:36 pm

JO me vjen mire qe ju dhate mendimin tuaj e nderuar dhe nuuk kame aspak kundershtim pse ju e dhate ate mendim edhe pse mu drejtuat mua une veq thash dhe e hapa kete teme se si munde te arime ate asgje tjeter se une e dij edhe ate edhe kete te ukshinit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rolling
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
rolling


Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 31
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyMon Jul 14, 2008 11:37 pm

MERY
nuk po kuptoj dicka, ti a ke hyre ne forum per te debatuar a per ta sulmuar zerineatdhut
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyTue Jul 15, 2008 12:47 am

Pse jo nje levizje popullore kombetare ne kery ne udheqje MARY ,zavendes zeriatdheut !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
xhavo_
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
xhavo_


Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyTue Jul 15, 2008 1:10 am

Me njerëz robota s'mund te ketë kurrfar levizje kombtare. Këto thjeshtë janë llafe boshe, te thata. Ata që ia mohojne njeriut (edhe shqiptarit) shpirtin, ata s'mund te sjellin as frymëzin, as trimëri, as bashkim. Bashkimi është koncept shpirtëror, i brendshëm, jo objektiv as materialist.

Komunistat s'mund te sjellin bashkim (ne komunizem ka vetëm shokë), sepse bashkimi ka kuptim vetëm para Zotit. Bashkim bëjnë vetëm vllezërit (jo shokët), e vllezëri mund te ketë vetëm "nëse" njeriun e ka krijuar Zoti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MARY
Anëtar
Anëtar
MARY


Female
Numri i postimeve : 261
Age : 38
Vendi : VL
Profesioni/Hobi : music
Registration date : 28/03/2008

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyTue Jul 15, 2008 1:16 am

xhavo_ shkruajti:
Me njerëz robota s'mund te ketë kurrfar levizje kombtare. Këto thjeshtë janë llafe boshe, te thata. Ata që ia mohojne njeriut (edhe shqiptarit) shpirtin, ata s'mund te sjellin as frymëzin, as trimëri, as bashkim. Bashkimi është koncept shpirtëror, i brendshëm, jo objektiv as materialist.

Komunistat s'mund te sjellin bashkim (ne komunizem ka vetëm shokë), sepse bashkimi ka kuptim vetëm para Zotit. Bashkim bëjnë vetëm vllezërit (jo shokët), e vllezëri mund te ketë vetëm "nëse" njeriun e ka krijuar Zoti.


Xhavo, nuk e besojnë Zotin shokët se prejardhjen e kanë nga majmuni! Por nuk hyjnë në majmun por në tokë!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyTue Jul 15, 2008 1:22 am

Ka mundesi te flitet per temen e jo per majmuna ?
lerni majmunat rahat ne paqe ne xhunges ,e ketu jemi ne Forum nuk jemi ne xhungel .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar



SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyTue Jul 15, 2008 1:23 am

xhavo_ shkruajti:
Me njerëz robota s'mund te ketë kurrfar levizje kombtare. Këto thjeshtë janë llafe boshe, te thata. Ata që ia mohojne njeriut (edhe shqiptarit) shpirtin, ata s'mund te sjellin as frymëzin, as trimëri, as bashkim. Bashkimi është koncept shpirtëror, i brendshëm, jo objektiv as materialist.

Komunistat s'mund te sjellin bashkim (ne komunizem ka vetëm shokë), sepse bashkimi ka kuptim vetëm para Zotit. Bashkim bëjnë vetëm vllezërit (jo shokët), e vllezëri mund te ketë vetëm "nëse" njeriun e ka krijuar Zoti.

Xhavo, te gjitha shkrimet tuaja, bile kam ardhe ne perfundim qe edhe tek ajo tema " nje shpull per..." do i cek keto dy gjera: Komunistat...dhe "Zoti...". Nervat e elefandit duhet me i pas njeriu qe te mirret me ty, te diskutoj per diqka!. A din diqka tjeter ti, perveq kety dy gjerave apo??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhavo_
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
xhavo_


Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyTue Jul 15, 2008 1:24 am

Premtim tek ne thuhet një fjalë: "Si është vendi bëhet kuvendi"! Në tema si ajo qe ke permend unë nuk shkruaj fare, se ato janë llafe te kota, me te cilat mirreni ju!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyTue Jul 15, 2008 1:28 am

MARY shkruajti:
[

Xhavo, nuk e besojnë Zotin shokët se prejardhjen e kanë nga majmuni! Por nuk hyjnë në majmun por në tokë!

Mary, a din me shkru ti, qofte nje rreshte qe te jete i kuptuheshem per dike? Apo vetem keshtu shkruan gjera qe as vete nuk i kupton. Nga keto pak shkrime qe kam pas raste ti lexoje, asgje s'kam kuptu nga ty. Nuk eshte se jam aq mendje leht, por menyra e te shkruarit tuaj, eshte aq e komplikuar sa s'di si ta theme. Ne shkrimin tuaj te me siper ku keni shkruar per temen, keni permendur shume gjera, por nuk keni thene konkretisht asgje. E keni bere lemshe te gjithe shkrimin, dhe nuk ka dreq qe te bjen ne fije. Mos u mundo te dukesh para tjereve ( si i-e menqur) duke perdorur (!) pa nevoje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rolling
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
rolling


Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 31
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyTue Jul 15, 2008 1:30 am

xhavo dhe mary
merreni ate zotin qe doni te na e fusni me zor n tru dhe HUPNI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyTue Jul 15, 2008 1:32 am

xhavo_ shkruajti:
Premtim tek ne thuhet një fjalë: "Si është vendi bëhet kuvendi"! Në tema si ajo qe ke permend unë nuk shkruaj fare, se ato janë llafe te kota, me te cilat mirreni ju!

Xhavo, ajo qe kam permendur une, ishte thjeshte nje emer i nje teme, qe duhet marur shembull. Sepse ne te gjitha temat qe keni shkruar sot, kei permendur keto dy fjale qe i ceka une...Xhavo, koka juaj eshte e perber prej nje kasete me ane. Nga 'A" dini te flisni vetem per 'Zotin". Dhe nga 'B" vetem kunder komunizmit...Kaq, as me pak e as me shume.

Mendimi im, nga kjo qe kam pare deri me sot. Me bind per te kunderten.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhavo_
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
xhavo_


Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyTue Jul 15, 2008 4:44 pm

Premtimi shkruajti:

Mendimi im, nga kjo qe kam pare deri me sot. Me bind per te kunderten.

Jo more burrë i dheut unë nuk te bindi ty, sepse ai është problem i yti, jo i imi. Ti mund te mendosh çka te duash, te shkruash çka ta do qefi ty. Bindja jote është proces i trurit tënd, jo i trurit tim. Shumë komedi interesante (cirkuz i thonë disa) do të ishte sikur unë t'ia nisi tash të shes mend me ta mbush mendjen ty se jam i mençur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh


Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyTue Jul 15, 2008 4:58 pm

Nje levizje popullore kombetare duhet te jete e vetdijesuar politikisht dhe e emancipuar me frymen e vlerave demokratike. Nje levizje e tille duhet te beje propagande ne mesin e popullit per ta bindur per domosdone e ndryshimit, kurse ajo duhet ti permbledh te gjitha perbashkesite e kombit dhe jo ndarjet. Si e tille ne nje levizje kombetare nuk duhet ti jepet as karakter ideologjik dhe as fetar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyTue Jul 15, 2008 5:33 pm

xhavo_ shkruajti:
Premtimi shkruajti:

Mendimi im, nga kjo qe kam pare deri me sot. Me bind per te kunderten.

Jo more burrë i dheut unë nuk te bindi ty, sepse ai është problem i yti, jo i imi. Ti mund te mendosh çka te duash, te shkruash çka ta do qefi ty. Bindja jote është proces i trurit tënd, jo i trurit tim. Shumë komedi interesante (cirkuz i thonë disa) do të ishte sikur unë t'ia nisi tash të shes mend me ta mbush mendjen ty se jam i mençur.

Xhavo, nuk eshte patjeter qe t'me bindesh per te kunderten e asaj qe mendoj per ty. Thjeshte, te bera te dijtur se qfar mendoj dhe pse kam kete mendim per ty. Nuk po shoh asnje indikacion qe te mendoj ndryshe per ty! "Zoti..." dhe " Komunizmi..." ne qdo teme!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyWed Jul 16, 2008 1:23 am

Leka i Madh shkruajti:
Nje levizje popullore kombetare duhet te jete e vetdijesuar politikisht dhe e emancipuar me frymen e vlerave demokratike. Nje levizje e tille duhet te beje propagande ne mesin e popullit per ta bindur per domosdone e ndryshimit, kurse ajo duhet ti permbledh te gjitha perbashkesite e kombit dhe jo ndarjet. Si e tille ne nje levizje kombetare nuk duhet ti jepet as karakter ideologjik dhe as fetar.


Nga kjo kuptoj se ka antare ne kete faqe ,teme shume qelluar falemenderoj Autorin e kesaj teme shume te qelluar.

Leka i Madhe

Kurre thua duhet te jete i vetdijsuar politikishte dhe emancipuar me frymen e velerave demokratike mendoj se ne kete mes ka shume nga ata antare mjafte te aftet ne kete drejtim .
Nje levizje te tille te beje propaganda ,per ta bindur per domosdon e ndryshimin mendoj, je nje nder ata ti ,i nderuar Ago Muji ,rolling,rroni etj etj dhe pse mos ta marni kete detyre te bindni popullin ,eshte E_Bukura,Euridika,biligoa,e shume te tjer .
Per udheqje politikishte mendoj njeashtu kemi tom sojerin ,kolaptetritin,Sofra,Mergimtari,Premtimi,gjakushi,feneri e shume e shuem te tjere ...
Nuk eshte e thenete te behet sote ,e thene, eshte te mendojm te analizojm se edhe ne nga kjo faqe per nje nismje kemi antare shume me vlere per nje nismje te nje levizje popullore Kombetare ,dhe jam i bindur qe aryhet .etj etj

Vazhdim te mire ne teme


Edituar për herë të fundit nga Beton në Wed Jul 16, 2008 1:29 am, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyWed Jul 16, 2008 1:24 am

Une pajtohem plotesisht me ate qa thote leka dhe skam cfar te shtoj e as te heqi te lumt leka dhe falmderit per mendimin tuaj ne kete teme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyWed Jul 16, 2008 1:29 am

BETON mos haro GUXIMIN ,ROLLINGUN , RONIN , ECHON, EDHE VETEN TENDE BETON, VRANA ........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rolling
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
rolling


Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 31
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyWed Jul 16, 2008 2:05 am

mendoj qe duhet filluar propagande te madhe, per kete gje, dhe forumat jane pak, por megjithate ne duhet te fillojme te antaresohemi ne pothuajse te gjitha forumet shqipe dhe te bejme propagande e te mbledhim sa me shume njerez
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyWed Jul 16, 2008 2:13 am

rrolling

Mendim shume i mire i nderuar te njejtin mendim e kame per gjithe Forumet shqiptare ne ''NET'' per nje Bashkim ,mendime me shume ,bashkimi sjell fuqi .

Shpresoj qe nje dite te kemi kete mirkuptim te bashkohen gjithe Forumet shqiptare ne (NJE),do te ishte shume ideale gjithe kjo qe thuani per nje bashkim .

Kshuqe kemi mundes te kontaktojm shume antar ane e mbare botes.

shume respekt rolling per kete mendim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
paioni
Anëtar i ri
Anëtar i ri
paioni


Numri i postimeve : 128
Registration date : 15/05/2008

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyMon Aug 11, 2008 7:50 pm

Pajtohem me mendimin e rollingut qe t bejme propagande
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 30
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyMon Aug 11, 2008 8:18 pm

Forumi jo qe eshte pak per eshte dhe mjeti me i vogel i mundshem, per punen e bashkimit nuk duhet merrur vetem njerez te thjesht por duhet te kete ekspert ne shum fusha e aq me shum ne politike. Eshte shum e veshtir sot qe te arrihet vetedijesimi i shoqerise rreht kesaj pune, kjo tregon propgandan e fort te fuqive te medha, eshte shum veshtir te perparohet, keshtu mendoj une.

Respekt per antaret qe po merren vazhdimisht me kete pune.

Tung.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
MUHAMETII
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
MUHAMETII


Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE EmptyWed Aug 13, 2008 12:09 am

Nje levizje kombetare shqiptare eshte mese e nevojshme ne kete kohe, por e udhehequr nga njerez kombetar, serioz e shume vigjilent.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty
MesazhTitulli: Re: SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE   SI  MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE  KOMBETARE Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
SI MENDONI PER NJE LEVIZJE POPULLORE KOMBETARE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A i friksoheni Plakjes?
» NJË LËVIZJE E RE, PERVOJA E KA TREGUAR SE ËSHTË KONKURRUESE
» Këngë popullore
» Fjale te urta popullore...
» Lutfi coka/ Thenje popullore.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: