Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next
AutoriMesazh
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyThu Sep 27, 2007 9:27 pm

une as nje her nuk mendoj ashtu se Bukurija shikohet 3 ditė
por jeta ju nxihet mas nej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dibranja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 542
Registration date : 19/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyThu Sep 27, 2007 9:48 pm

Si do te reagoni nese familja juaj nuk do ta respektonte te dashuren e juaj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
anjesa

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 29
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyThu Sep 27, 2007 9:49 pm

E pse mashkulli i jep te drejte vetes te dirigjoje mbi femren ?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyThu Sep 27, 2007 9:51 pm

nese ajo nuk ka respekt ndaj Familjes time .
une do te isha nda nga e Dashura sepse Tė dASHUR GJEN POR FAMILJE NUK MUND TE GJESH AS NJE HER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
anjesa

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 29
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyThu Sep 27, 2007 10:21 pm

Pse ju meshkujt tradhetoni ne dashuri ?!
Pse keni frike nga martesa ?!
Pse mashtroni gjithmone femrat e mira?


A ??? confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyThu Sep 27, 2007 10:30 pm

As nje her nuk kam tradhetuar as ken une dhe as qe nuk do ta tradhetoj kurrrrrrrrrrrrrrrrr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyFri Sep 28, 2007 6:14 am

Sa kohe do kalonit duke pritur nje femer qe te ju takoj ,sa kohe do e lutni qe te ju dali per nje kafe ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyFri Sep 28, 2007 6:56 am

Pėr ta ftuar ėshtė diēka normale, por qė ta lus njė femėr pėr takim apo pėr kafe ėshtė pėrulje e vetvetes.
Interesi i njohjes nėse ėshtė i dyanshėm apo mė mirė me thėnė reciprokisht, mendojė se nuk ka nevojė pėr lutje por pėr ta ftuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sofia
Fillestar/e
Fillestar/e
sofia

Numri i postimeve : 43
Registration date : 24/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyFri Sep 28, 2007 9:19 am

Sofra thot por qė ta lus njė femėr pėr takim apo pėr kafe ėshtė pėrulje e vetvetes.

Une besoj qe jo Sofra nese te pelqen nje femer e ke deshir te kalosh nje momet me te per ta njoftur me mire,nuk eshte perulje per nje mashkull,perkundrazi per nje femer eshte perulje e vetvetes te lus nje mashkull per nje takim apo kafe.


Pyetje me radh

Pse ju mashkujt e keni veshtir te shprehuni ne dashuri,apo friksoheni ti shpreheni ndjenat e juaja??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyFri Sep 28, 2007 11:14 am

Nga e more ate mendim ti Sofia?Kohen time une ndjenjat e mija i kam shprehur me femrat,pak me lire se te bisedoja me nje shok.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
anjesa

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 29
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 7:51 am

Pse ju meshkujt pelqeni me shum brunette ?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 43
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 7:54 am

Seshte e vertete Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
anjesa

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 29
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 7:58 am

Razz:P ani sesht e verteeeeeeet, qy !!!


Ani qe pyetjen tjeter pota qes riki:
Pse ju meshkujt nuk i besoni femrave ??!


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Mon Oct 01, 2007 3:26 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 9:28 am

Anjesa:

Arsya m'betet tek femrat se pari qe duhet te besoni qe mashkulli i beson femres.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 11:17 am

Anjesa e ka te sakte. Ne nje perqindje te madhe funksionon keshtu:

Me bjonden lidhesh, me bruneten bie ne dashuri e martohesh. Fajin e ka Merilin Monroe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 11:18 am

Anjesa, perderisa pranohet qe femrat mbajne shume sekrete atehere si mund t'u besosh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azzurra
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 11:28 am

Me lart e kam lexuar nje postim te Sofra-s qe thot,

Per nje mashkull eshte perhulje e vetvetes te lutesh nje femre

Pyetja eshte:


Pse per nje mashkull eshte perhulje te lutesh nje femre??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 12:39 pm

Une ne fakt nuk e kuptoj kete: t'i lutesh nji femre. Perse do t'i lutem? Per cfare? Dashuria ne nuk eshte e dyanshme, eshte e kote ta kerkosh me te lutur, "he te keqen me duaj ti, me prano ti". Me te lutur eshte vetem kur e ke fiksim dhe i lutesh. Nje vajze serioze nuk ke se si i lutesh. Edhe ajo nuk pranon lutje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
silvi
Anėtar
Anėtar
silvi

Numri i postimeve : 218
Registration date : 04/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 1:25 pm

Si arrini te dalloni midis shume te tjerave,femren qe mendoni te kaloni jeten,cfare ju ben te mendoni se kjo femer eshte pikerisht ajo qe keni kerkuar prej shum kohesh?


duke pare se deri tani vec nje pergjgje kam patur po e shtroj pyetjen perseri,besoj nuk merziteni...ju falemnderit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 3:05 pm

dibranja shkruajti:
Pajtohem me ju plotesisht sofra por cmendon per kete:
Shum femra shohin interesin ne dashuri? gjegjesisht
A jane vajzat shqiptare materialiste?

Faleminderit dibrane qė pajtohesh me mendimin tim mė lart .... mė fal qė nuk tė dhash pėrgjegjen e radhes se nuk e kisha vėnė re.

Edhe unė shoh se shumė femra sot e shohin interesin nė dashuri, dhe lidhet me ate se a janė vajzat materialiste dmth se ka tė cilat janė.
Unė mendoj se ato tė cilat e kanė interesin nė dashuri mendoj se e kanė njė far mesi jo aq e dashuruar nė personin por e dashuruar mė shumė nė interesin ēka edhe me kohė mund edhe tė zhgėnjehet nė personin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 3:15 pm

azzurra shkruajti:
Me lart e kam lexuar nje postim te Sofra-s qe thot,

Per nje mashkull eshte perhulje e vetvetes te lutesh nje femre

Pyetja eshte:


Pse per nje mashkull eshte perhulje te lutesh nje femre??

Po e them pėr veten time se ėshtė pėrulje ta lus, nuk them pėr tė tjerėt, ka edhe tė atill qė u shkojnė pas edhe lavdėrohen hej hej po e lus e nuk po ma var fare ha ha ha.
Nėse e dashuron ėshtė gjė normale tė ja bėshė me dije se po e dashuron edhe secila vajzė do ta vren se ti po ndjen diēka ndaj asaj vajze edhe ti do t'i vėresh sjelljet e asaj vajze se si po reagon dhe me kohė pret momentin qė tė ja shpalosėsh ndjenjat qė i ke pėr te.
Dashurija ėshtė interes reciprok nuk ka aty lutje. Sa ėshtė interesi i mashkllit aq ėshtė edhe interesi i vajzes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
anjesa

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 29
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 3:15 pm

OK. E pse ju meshkujt frigoheni nga femrat intelegjente ?!

Me jep dikush pergjigje ne kete pyetje ?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 3:20 pm

Ka qė frigohen anjesa nuk e di se pėrse frigohen edhe varet se nė cilat pika janė intelegjente.
Unė ju frigohem vetėm atyre femrave qė nuk janė tėrheqse dhe janė me njė fjalor tė ndytė.

Se kur janė femrat intelegjente edhe janė tėrheqėse unė mburrem se populli i yn ka aso femra intelegjente dhe krenohem me to edhe kam dėshirė qė tė takojė edhe tė kemi pėr ēka tė bisedojm me to.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Mon Oct 01, 2007 3:22 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 3:21 pm

Silvi, te vjen vellai e te kthen pergjigje:

Kjo femer nuk mund te dallohet nese kalon drejt e ne seks me te. Jo, fillimisht duhet t'i japesh vetes mundesi ta njohesh si shoqe njehere. Kete mundesi t'ja japesh edhe asaj. Madje edhe nese ajo shtyn per hapa te metejshme, duhet kujdes, qe ketu kur shtyn nuk eshte shenje e mire. Dashurise i duhet lene kohe te njihet, te zhvillohet qe te ndertosh besimin reciprok. Gjate kesaj kohe nese shikoj tek vajza 1. qe terhiqet nga une me te vertete; 2. Nuk kam asnje rast genjeshtre; 3. Nuk kam asnje rast flirti me te tjere; 4. Nese fillon dhe me tregon jeten e saj, nese ka pasur eksperienca ose jo, pa u trembur se po humbet nje potencial; 5. Nese shoh se eshte vajze me karakter, serioze, me ca ambicie per jeten - atehere them kjo vajze eshte per mua. Mirepo akoma nuk ka marre fund, sepse dashuria nuk ka hedhur rrenje akoma mire, duhet ujitur me sjellje, pasion e ndjenje dhe kur na fillon te na marri malli per njeri tjetrin aq sa na mbushen syte me lot, them qe kemi rene ne dashuri dhe vetiu vecohemi e krijohen kushtet t'i them TE DUA, kete fjale te bukur, por edhe atehere nuk do ta shtyj menjehere drejt seksit. Kjo gje do te vij vetiu.

Kesaj une i them normale dhe e bukur.

Silvi, a te pelqen pergjigja?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 3:24 pm

silvi shkruajti:
Si arrini te dalloni midis shume te tjerave,femren qe mendoni te kaloni jeten,cfare ju ben te mendoni se kjo femer eshte pikerisht ajo qe keni kerkuar prej shum kohesh?


duke pare se deri tani vec nje pergjgje kam patur po e shtroj pyetjen perseri,besoj nuk merziteni...ju falemnderit

pėrgjigje pėr Silvin.

Secili mashkull nė mrendin e shpirtit tė vet ėndėrron njė vajzė me tipare tė pėrafėrta qė i ka edhe vet mashkulli, mund tė ket disa gjėra tė dorės sė dytė si ngjyra e syve, flokėve etj por kryesorja ėshtė qė vajza tė ketė shpirtin e dlirė dhe tė jetė e emancipuar me tradita vėrtet shqiptare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 3 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 30Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: