Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next
AutoriMesazh
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Sep 20, 2007 6:05 pm

Mendoj se ketu ka shume pyetje qe ju meshkujt nuk jeni pergjigjur ajde me forzaa ,sepse nuk do bejm pyetje tjeter pa u pergjigjur ne te gjitha.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptySun Sep 23, 2007 6:49 pm

Femra eka shti Koftlargtin ne Shishe e lere ma Mashkullin
me qen Femra e mir nga shpirti e kishin shti ne varr si Mashkullin e nuk ja kishin ber asaj Varrin e thell si bunar
hahahahahahhahhahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GocPejone
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 372
Age : 99
Vendi : Matiqan
Registration date : 16/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptySun Sep 23, 2007 9:07 pm

Nese ni femen jukish dorzu ni mashkullit edhe ikish thon qe e don, a kish lujt aj mashkulli me at femen ather nese nuk ka aj ndienja per to?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptySun Sep 23, 2007 11:39 pm

Femra duhet te jete fisnike,e pa perulur,sepse po u perul,sot njerezit po luajne me te perulurin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azzurra
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyTue Sep 25, 2007 11:23 am

Amund te dashuroheni ne shikimin e par ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 43
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyTue Sep 25, 2007 1:06 pm

Po filloj nga Alissa pyetja e pare ishte: Pse i fshehim emocionet
Mendoj se truri duhet ta komandoj njeriun dhe ka raste kur duhet ti mshefesh emocionet dhe kur nuk duhet ..
Azurra per femrat qe e ruajn virxhinitetin skam qka me mendu pos te them se ne dit te sotit u be shum veshtire e per ato qe e ruajn deri ne martese hallall .
Cfare vlersoni me shume tek nje femer ?
Tek nje femer i vleresoj lart morailn, sjelljen inteligjencen pamja sme ben shum pershtypje
Anna po flas per vete kam then dhe ne nje teme tjeter me fjale kisha then keshtu hajt shpirt se njerez jemi gabojm te gjithe ja kisha fal po ne veper se besoj .
Unikatile une po flas per veten time nese nuk e dua nuk mund te luaj me femren cdo femer ka vella , babe e te gjithe kemi nena motra nisna nga vetvetja sma lejon organizmi Very Happy
Azurra sa i perket dashurise ne shikim te pare nuk besoj fare mund te deshiroj por jo te dashuroj pa e njoft mire mendimi im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyTue Sep 25, 2007 1:29 pm

Virgjiniteti eshte mjaft i rendesishem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sofia
Fillestar/e
Fillestar/e
sofia

Numri i postimeve : 43
Registration date : 24/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyWed Sep 26, 2007 2:01 pm

Si po duket ne ket tem paskan ra ne gjum Mashujt e ketij forumi Very Happy

A mund ti kontrolloni ndjenjta??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
anjesa

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 29
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyWed Sep 26, 2007 2:36 pm

hajt une po jav bej nje pyetje qe spo e kuptoj...

perse te gjithe meshkujt (do do jo!) rrine me kembe te hapura kur te ulen dhe e mbajn doren atyne pe dini qa po mendoj !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 43
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyWed Sep 26, 2007 2:49 pm

Ka llojlloj Anjesa dikush edhe kur kendon e mban a e ke pa Michael Jacksonin Wink Wink dhe une si ti i urrej ata tipa po jan te pakte shyqyr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyWed Sep 26, 2007 5:16 pm

Pse meshkujt Nuk mund ta mfshehin simpatin ndaj femres e kan .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guest
Vizitor
avatar


Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyWed Sep 26, 2007 5:53 pm

ka edhe te tille qe sdine me e mshef veq une kur e mshifsha a beson ana qe asni femen smujke ma me ma gjet!!!

e do sdin me e mshef
hala agjami be si shpat kasapi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dibranja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 542
Registration date : 19/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Sep 27, 2007 1:20 am

Veshtersit e shqiptereve qe duhen te lidhen me shqiptare?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dibranja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 542
Registration date : 19/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Sep 27, 2007 1:27 am

Sa e vėshtirė tė ēmendesh pėr dashurinė...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dibranja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 542
Registration date : 19/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Sep 27, 2007 1:29 am

A e mund e bukura bishėn?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dibranja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 542
Registration date : 19/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Sep 27, 2007 1:30 am

Meshkujt nuk e flasin ate qe e ndjene ! E vertet apo jo?
sofra....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Sep 27, 2007 8:56 am

Dibranja, deshiroj te te kthej pergjigje kater pyetjeve te tua:

1. Asnje veshtiresi per t'u lidhur me nje shqiptare, madje idene ta jep vet shqiptarja. Veshtire eshte ta mbash shqiptaren.

2. Te cmendesh per dashurine nuk eshte e veshtire, e veshtire eshte ta gjesh kete dashuri per te cilen mund te cmendesh.

3. E bukura sigurisht e mund bishen, nese kjo e bukura eshte edhe brenda vetes e bukur dhe nese kjo bisha eshte vetem se jashtmi bishe.

4. Mashkulli mund te jete me i permbajtur ne te shprehur te ndjenjave nga natyra, por mund te jete me i vertete ne ato qe thote. Kurse femra eshte me shprehese duke edhe mos e ndjere ate qe thote. Frymezohet nga momenti.

Nuk e di Dibranja si te duken keto pergjigje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Sep 27, 2007 9:09 am

Pergjigje Anjezes,

Sepse Anjeza, ata meshkuj (jo te gjithe) jane te trashe, te pakulture, ata qe kujtojne se kane kapur malet duke qene jashte. Nje person te tille e kam pare ne nje aeroport (Budapest) duke pritur mbi stolin e aeroportit, mes dy vajzash, dhe ishte gati i shtrire mbi stol, me kembet e hapura dhe mbante doren atje ku thua ti, tek gjenitalet, dhe i shtrengonte here here. Ta shpifte.

Pergjigje Anna-s,

Sepse jane me te cilter, Anna, dhe para bukurise nuk mund ta mbash buzeqeshjen e vetvetishme qe te vjen ne buze. Po kryesorja eshte se jane te cilter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
silvi
Anėtar
Anėtar
silvi

Numri i postimeve : 218
Registration date : 04/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Sep 27, 2007 12:04 pm

Si arrini te dalloni midis shume te tjerave,femren qe mendoni te kaloni jeten,cfare ju ben te mendoni se kjo femer eshte pikerisht ajo qe keni kerkuar prej shum kohesh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Sep 27, 2007 1:02 pm

dibrane ..... nuk mund t'i pėrgjithsojm tė gjithė meshkujt nė ate qė nuk e shprehin se ēfar ndjejnė nė brendin e shpirtit tė vet.
Por themė pėr meshkujt tė cilėt janė serioz, dhe ata tė cilėt ndjejnė vėrtet dashuri pėr njė femėr .... nuk nguten por njė kohė e mbajnė nė vetvete derisa janė tė bindur plotėsisht se femra nė tė cilėn ėshtė i dashuruar ia vlenė qė ta kalojė jeten me te, dhe atėhere ia shpalos ndjenjat qė ndjenė pėr te.
Me njė fjalė natyra e mashkullit dhe e femrės dallon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Sep 27, 2007 1:08 pm

silvi shkruajti:
Si arrini te dalloni midis shume te tjerave,femren qe mendoni te kaloni jeten,cfare ju ben te mendoni se kjo femer eshte pikerisht ajo qe keni kerkuar prej shum kohesh?

pėr pyetjen e Silvit...

Secili mashkull nė mrendin e shpirtit tė vet ėndėrron njė vajzė me tipare tė pėrafėrta qė i ka edhe vet mashkulli, mund tė ket disa gjėra tė dorės sė dytė si ngjyra e syve, flokėve etj por kryesorja ėshtė qė vajza tė ketė shpirtin e dlirė dhe tė jetė e emancipuar me tradita vėrtet shqiptare.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Mon Oct 01, 2007 3:26 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dibranja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 542
Registration date : 19/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Sep 27, 2007 6:44 pm

Pajtohem me ju plotesisht sofra por cmendon per kete:
Shum femra shohin interesin ne dashuri? gjegjesisht
A jane vajzat shqiptare materialiste?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
anjesa

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 29
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Sep 27, 2007 9:17 pm

Pse meshkujt nuk ndegjojn asnjeher ?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Sep 27, 2007 9:20 pm

jo tė gjith Anjesa nuk jan tė tillė
ka njerez qe ndėgjojnė
une kam shum respekt ndaj ēdo Femre se nė ēdo aspekt
Femrat kan pėrparėsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
anjesa

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 29
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 EmptyThu Sep 27, 2007 9:21 pm

Pse meshkujt shpesh shikojne bukurine te femrat?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
Sponsored content
Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 30Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: