Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Next
AutoriMesazh
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptySat Nov 10, 2007 3:09 pm

Po azzurra,unė kam shkruar vetėm pak mė lart,shumė meshkuj

pėrpiqen qė tė pėrfitojnė femrėn pėr disa qaste,kėtė nuk po e ēpiku unė,por kjo ėshtė diqka e vėrtetuar,kurse vetė nė natėn e martesės kėrkojnė qė femra e tyre tė mos ishte prekur as me gisht nga ndokush,pra nuk ka mashkull qė pa i premtuar femres se e do,se e ka marrė me seriozitet,se do ta marton,nuk mund tė e pėrfiton,por mė pas!!!!!!!
Prandaj kėrkohet syqeltėsi nė marrėjen e vendimeve.Pėr femrat unė nuk dua tė flas,edhe pse mund tė flas,por pėr kėtė duhet tė flisni vet ju femrat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptySun Nov 11, 2007 2:34 am

Kush ju pelqen me shume ?Femrat zeshkane apo Bjonde dhe pse?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
besa-bese
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1178
Registration date : 27/10/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptySun Nov 11, 2007 5:08 am

Burri jem po tho se ato qe jane pak si te zeshta(zeshkanet kishe) jane te rreshkta, hahaahaha, ev qe duhet te hanen me e ndrru ngjyren pi flokeve e deri te thonjet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptySun Nov 11, 2007 3:49 pm

besa-bese shkruajti:
Burri jem po tho se ato qe jane pak si te zeshta(zeshkanet kishe) jane te rreshkta, hahaahaha, ev qe duhet te hanen me e ndrru ngjyren pi flokeve e deri te thonjet!

Hahah besa-bese nuk ke pse ben ndryshim vetem e pyet burin se a i pelqejne bjondet,po e din ti ?? WinkWinkWink haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptySat Nov 17, 2007 2:59 pm

Pyetja e radhes a eshte e vertet se meshkujt frigohen nga femrat intelegjente??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptySat Nov 17, 2007 11:07 pm

Une mendoj te kunderten,frigohem nga femrat qe nuk kane nivel te duhur intelegjence,kurse femra intelegjente per mua eshte nje mburreje,krenari,ndoshta nje mesim prej saj,nje ofrim me shume me te,besim dhe mirekuptim.Intelegjenca e femres shqiptare me gezon pa mase,i rrespektoj dhe i qmoj femrat e ngritura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
anjesa

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 29
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptyMon Nov 19, 2007 5:54 pm

pse meshkujt duan sex e femrat dashuri ??? a ??? monkey
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptyMon Nov 19, 2007 6:25 pm

zonjushe,kur flasim per femrat dhe meshkujt ne shumes,kjo do te thote edhe femrat edhe meshkujt kane nevoje per dashurine.Ne njejes ka individ nga dy gjinite qe umjafton sexi,dhe pastaj ndihen te rehatshem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dibranja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 542
Registration date : 19/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptyTue Nov 20, 2007 1:19 am

Cfare s'duron dot te nje femer?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Koburja
Fillestar/e
Fillestar/e
Koburja

Numri i postimeve : 19
Registration date : 19/11/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptyTue Nov 20, 2007 1:53 am

kryenalt kur asht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptySat Nov 24, 2007 10:52 am

pse meshkujt genjejn shum? e them kete per disa jo per te gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 43
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptySat Nov 24, 2007 11:01 am

Se per ata qe po thua qe genjejn e kan trashegimi kulturore ,nvaret nvaret se sjan vetem meshkujt mos naj leni barren neve Embarassed

( mpaska mor malli me ju pergjigj femrave Razz )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptySat Nov 24, 2007 11:04 am

pse meshkujt genjejn shum? e them kete per disa jo per te gjith

Eshte e thenure se nuk genjen mashkulli apo femra por ka nj'her genjejne syte ne ate ē'ka po shefe.!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptySat Nov 24, 2007 11:07 am

Sepse ju ka bėrė imun gėnjshtra, nuk mund tė mos gėnjejnė brenda ditės pėr tė arritur deri tek caku.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Mon Nov 26, 2007 10:42 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptySat Nov 24, 2007 3:11 pm

jo bre riki cfar barre ,o beton valla nuk genjejn hiq syt po meshkujt ,e me mendinin tend sofra pajtohem shum po normal pa i perfshir asnjeher te gjith meshkujt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptySat Nov 24, 2007 3:22 pm

O rrebelja qe t'ju tregoim te drejten gjithmon q'moti do t'ishte shkatru kjo bote ....bejem mire qe genjejme ka njeher ha ha ha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
anjesa

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 29
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptyMon Nov 26, 2007 9:29 am

PSE ju pelqen aq shum football'i ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptyMon Nov 26, 2007 10:43 am

Na pėlqen futbolli sepse pas shumė mundi hynė topi nė rrjetė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptyMon Nov 26, 2007 10:56 am

Na p'lqen se edhe nga korneri ka nj'her mundesh me dhen Gollllllll.!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
anjesa

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 29
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptyMon Nov 26, 2007 3:18 pm

auuuuuuuuuuuu

pse nuk e merrni femren/gruan/te fejuaren ne mbrem rinore me veti, por shkoni vet ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptyMon Nov 26, 2007 3:30 pm

pse me pelqen te bisedoj me femra tjera,uuuuuuuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptyMon Nov 26, 2007 3:56 pm

Ju ka ndodhe te keni lloj simpatie apo edhe dashuri nepermes internetit???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptyMon Nov 26, 2007 4:05 pm

dashuria permes internetit,sa te bene te ndjehesh mire,lehtemund te prisesh te kunderten,mund edhe permesinternetit,po qe dy persona njihen mire mes veti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptyMon Nov 26, 2007 4:41 pm

Simpatie po me ka ndodhur te kem mes internetit si dhe kan fituar shum shoqe dhe shok por dashuri jo .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 EmptyMon Nov 26, 2007 10:01 pm

a ju ka ndodh ta duani ndonjeher nje femer edhe te mos i thuani se e doni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen... - Faqe 6 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Femrat pyesin, mashkujt pėrgjigjen...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 30Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: