Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Si e pershkruani vehten?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 43
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyTue Jun 24, 2008 1:39 am

Jam i urte i qete komunikativ i pershtatem cdo kategorie te moshave te ndryshme si per oda te burrave si per oda te grave mshkon llafi , per bukuri spo flas jam si Adem Mikullovci

Premtimin ska njeri qe mun me pershkru besoni ska fjale per te vetem i lutem Zotit te bashkohet me ndonje femer si vet por veshtire per bes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar


Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyTue Jun 24, 2008 1:53 am

riki30 shkruajti:
Jam i urte i qete komunikativ i pershtatem cdo kategorie te moshave te ndryshme si per oda te burrave si per oda te grave mshkon llafi , per bukuri spo flas jam si Adem Mikullovci

Premtimin ska njeri qe mun me pershkru besoni ska fjale per te vetem i lutem Zotit te bashkohet me ndonje femer si vet por veshtire per bes

Riki, ani si Adem Mikullovci, ahahahahah. Per ty s'po foli se s'je ne kerkim te fatit, ahahahah. E ka pas puna jote.

Riki, une mendoj se ka njerez qe munden mem pershkrujte ( po mendoj per ata qe me njohin mire), por qe eshte veshtire te behen reale, sepse inati eshte gje e keqe. Gjithsesi, kam shume te meta edhe une, por qe veshtire eshte me i dallu qdo kushe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 36
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyTue Jun 24, 2008 2:22 am

ooooooooooooooooo premtim kadal he burr se ata qe te njofin mir spo folin bre sedi ka jan zaher i ka zan gjumi hahahahah
un per vete po kush fol keq pe veti bre qka jeni ka thuni hahahaha tejrt me vlersojn mua qka di un qka kam vete hahahahahaa
jam njeri i qet me shum respek per ata qe din ta vlersojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyTue Jun 24, 2008 5:57 pm

Rrespetin e kam pik te par,sinceritetin(i cili shpesh me esht keqperdor nga te tjeret) ,ata te cilet me njohin ndoshta din t eme vlersojn me shum ,i urrej ata qe deshirojn te tregohen dikushi e ne fakt sjan askushi ,sme pelqjn gjeneshtrat ,do te isha ne gjendej te beja gjdo gje neqoft se kerkohet per te mborjtur nderin tim ,kam pik te dobet nese dikush i ngacmon njerzit qe i dua( e sidomos motren time)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gjuetari
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Gjuetari

Male
Numri i postimeve : 748
Age : 107
Vendi : neper Male dhe pyje.
Profesioni/Hobi : Gjuetar valla :)
Registration date : 20/06/2008

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyTue Jun 24, 2008 6:13 pm

..jam shume i veshtire te lexohem...mes rreshtave Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyTue Jun 24, 2008 6:15 pm

nuk e njoh,po avatari tregon se e vlene

Lexoje temen mire. Nuk eshte me pershkruajte antarin me siper, por veteveten.
Me mirkuptim, Stafi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh

Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyWed Jun 25, 2008 12:02 am

revolucionar dhe pike. I drejte dhe parimor. Fjalepak. Mendime te thukta e domethenese.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
**Embelsira**
Hero anėtar
Hero anėtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 30
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyThu Sep 11, 2008 2:22 pm

Me nje karakter te forte,shpirte te paster, me nje zemergjeresi te pakufishme,jam e gatshme qe cdo here te ju dal ne ndihme ,atyre qe kane nevoje per mua.Sinqeriteti dhe besnikria ,luajne nje rol shume te rendesishem ne jeten time,e ajo qe urrej me se shumti ne bote eshte genjeshtra.
Jam nje vajze e thjeshte qe respekoje nese jam e respektuar.?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyThu Sep 11, 2008 3:45 pm

revizionist hahahahahahahahaha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
lilu
Moderator
Moderator
lilu

Female
Numri i postimeve : 2153
Age : 40
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : agjente shitjesh
Registration date : 07/07/2008

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyThu Sep 11, 2008 4:34 pm

Nje njeri me shume komplekse.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elisa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
elisa

Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyThu Sep 11, 2008 4:40 pm

Me pak fjale e pershkruj veten , e sinqert ,qe di te respektoj ata qe e meritojn , shume e thjesht jom .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyThu Sep 11, 2008 8:21 pm

mundohna tė jam i sinqertė me tė gjithė
ēdo njėri mundohem ta respektoj
dhe jam nje tip shum i hapur me te gjithe
jam njeri i thjeshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Argent
Anėtar
Anėtar
Argent

Male
Numri i postimeve : 244
Age : 42
Vendi : Ilirida
Registration date : 12/08/2008

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyFri Sep 12, 2008 2:42 am

Me i mire ska
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyFri Sep 12, 2008 3:09 am

Argent

Nese edhe vetja nuk na duket e mire, do te thote se kemi ngjite per ndonje planet tjeter drejtim te jupiterit,se nuk ka vend per ne ne tokė .

Pra,i bashkangjitem mendimint te parafolesite


Me i mire ska ,s'ben Nėna . Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar


Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyFri Sep 12, 2008 8:52 am

Nje bukuroshe , hehe po kush flet keq per veti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mysafir
Hero anėtar
Hero anėtar
Mysafir

Female
Numri i postimeve : 3456
Age : 45
Vendi : **Mergim**
Profesioni/Hobi : ,,Ne zemren e njonit.....
Registration date : 19/11/2007

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyFri Sep 12, 2008 8:56 am

jam kjo qe jam ,por jam ndoshta shum se tepermi shpirterisht e mir per at arsye edhe vuaj shum Very Happy dhe e sinqert reale por kur dikush mudohet te me mashtroi ja keshtu ja ashtu kjo me mbyt krejt,sepse kur nje njeriu mundohem me mish e shpirt mi ndihmu apo kam respekt e mu kthehen me te keq ,kjo me shkaterron shum ema shum ,vetem nje te keqe e kam shum se kushdo qe te esht i them ne goj apo ne publik se nuk shkruaj ne pm po ne pergjithesi e qes at hidherim qe kam Very Happy

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyFri Sep 12, 2008 9:17 am

me pershkru veten esht pak zor se aste njre nuk flet keq per veti, po janisi edhe un pak te livdohemi. jam nje tip shum i but jam e vyshme e jam puntore hehe ta qes buken bre 7 Mahall permenet aja buk ,

jam e esjellshme mundohmi me ka mir mete gjith .me shoqni jam shum edashur ne komikime jam pak kokfort se nuk muj mi duru as ken ,e bukur me thojn qe jam se vet nuk tham ,me shkurt nuk kam azgje te keqe mete gjitha meka fal zoti . e falmenderoj allahun qe meka kryju keshtu qe jam sod
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyFri Sep 12, 2008 1:02 pm

Nganjehere me nje fjale:Budalle!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spirito
Anėtar
Anėtar
spirito

Female
Numri i postimeve : 429
Vendi : graveyard
Registration date : 02/07/2008

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyFri Sep 12, 2008 2:02 pm

Nje grua te forte shkemb
(pas te ciles fshihet nje det me lot)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyFri Sep 12, 2008 4:03 pm

Nje " Dilidreq me floke te mesme ", hahaha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
thellenza
Anėtar
Anėtar
thellenza

Female
Numri i postimeve : 384
Vendi : Gjermanise dikund :p
Registration date : 25/08/2008

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyFri Sep 12, 2008 6:02 pm

(+ ) e sjellshme, e kuptushme, punetore, e dashur, komunikative, e sinqert, e shoqerushme, tolerante ..

(-) e eger, e ndjeshme, shume krenare, nervoze (nganjeher), kokefort, e padurushme, pritoj te zgjohem para ores 8 Very Happy.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptySat Nov 08, 2008 1:57 pm

Vajze me karakter te ndertuar mire, natyre luftarake dhe e eger.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptySat Nov 08, 2008 2:20 pm

Djalė i sjellshėm i respektueshėm
por ma mirė ėshtė tė mė vlerėsojnė tė tjerėt
se sa tė flas une pėr vetveten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 30
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyWed Nov 26, 2008 11:20 am

Nuk jom per naj venit t'mir, PO JOM MA E MIRA QE E KI PA ME NAJ VEN!


Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 EmptyWed Nov 26, 2008 1:02 pm

Njeri me humor te mire, aktiv ne jete, punetor i madh ne cdo fushe dhe paksa ngucakeq!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e pershkruani vehten?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: