Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Si e pershkruani vehten?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
echo
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1470
Age : 29
Registration date : 29/05/2008

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptySat Jun 21, 2008 11:12 pm

Thjesht,si e pershkruani ju veten,??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 26
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptySun Jun 22, 2008 12:48 am

jam pak disproporcioanl me trup pak i gjate ne krahsim me peshen (dukem perfarsisht keshtu I Very Happy )

mendoj qe di hsume ne gjera te pergjithsme, nervozohem shpejt edhe nga disa gjera te merzitshme dhe nga muzika pa lidhje Very Happy

shpesh nga nervoza e madhe me qeshet
por nuk do te thote qe jam nervoz gjitmone, zakonisht jam shume i disponuar dhe me pelqen te degjoj humore.

nje gje e akm te keqe qe cdo fjale e perpunoj shume ne koke dhe kjo nuk me len te qetesohem Very Happy


Edituar pėr herė tė fundit nga rolling nė Mon Jun 23, 2008 1:59 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
echo
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1470
Age : 29
Registration date : 29/05/2008

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptySun Jun 22, 2008 12:27 pm

mendoj qe jam nje vajze qe nuk e shprehi(zakonisht)ate qe ndjej,pelqej ta mbaj ne vete,e matur,qe meson,nuk flet shume ....etj.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptySun Jun 22, 2008 12:58 pm

Mendje madhe sipas "disave", qe ne fakt e verteta eshte krejte ndryshe. Njeri qe mundohem dhe ja arrij ti pershtatem qdo kujte. Dhe qe nuk di te behem nervoz asnjeher. Por qe kur dua, shume leht bej nervoz te tjeret, sidomos gjinin e kundert...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
STUPCAT
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 626
Age : 38
Registration date : 17/09/2007

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptySun Jun 22, 2008 2:19 pm

une veten e pershkruj kshtu
djal i mir i shpi i familes tmir kejt shkollat i kam kryme me shkoll mesme me fakulltet me diplam me gjithat shkollat i kam kryeme ska shkoll qe se kam kryme kuptohete si mas nikut tim STUPCAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptySun Jun 22, 2008 2:29 pm

veten nuk di te e pershkruaj,me mire me pershkruajnė tė tjerėt.Kėtė stupcin unė e pėrshkruaj kėshtu:Djal i mirė boll,ama stupc de,vetėm kujdes-stupc me shumė shkolla(haha,shaka pak)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
STUPCAT
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 626
Age : 38
Registration date : 17/09/2007

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptySun Jun 22, 2008 2:57 pm

hhhahaha
nese me lejohet mu me pershku shaban cakollin ?me dy fjal
burr i meqem burr qe ka saber e salamet te ngon me vemendje
burr qe shtir me ja mat burrnin qe e ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
echo
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1470
Age : 29
Registration date : 29/05/2008

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptySun Jun 22, 2008 3:01 pm

mos dilni prej temes sepse ashtu si ja keni fillu ju eshte tema e veqante"si e paramendoni anetarin "e kjo eshte "si e pershkruani ju veten"
flm per mirekuptim Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
STUPCAT
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 626
Age : 38
Registration date : 17/09/2007

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptySun Jun 22, 2008 3:07 pm

echo veq mos sjell me fal por si kjo tem qe osht un mendoj qe duhet me ba hajgare se sdo me than qdo tem me u pergjigj njeri sakt kjo oshnje teme e mir por jo per mu pergjigj sakt se osht nje fjal popullore j qee livdon veten ska sen prej tina kshtu qe nuk patem qelllim te keq as un e a shaban cakolli pra me na fal se tjeter her tem tane nuk hi me hup koh flm te pershendes me ne qaj rusit gzuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptySun Jun 22, 2008 5:21 pm

Hallall i qoft Shaban Cakollit se kjo teme eshte shum e veshtir ti pergjegjet njeri, sepse ta livdosh veten e ti japesh te gjitha karakteristikat e mire vetes eshte shum lehet po eshte veshtire qe dikush ti thot ato, e ne anen tjeter ti thuash te gjitha karakteristikat e kqije nuk e ben dot askush. Une nuk mundem ta paramendoj veten, nuk mund ti dha karakteristika vetes time.

Pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
echo
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1470
Age : 29
Registration date : 29/05/2008

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptySun Jun 22, 2008 6:23 pm

apsolutisht jo,nuk ka qene qellimi i temes ta lavdosh apo ta perqeshesh veten apsolut
e di sigurt qe cdo njeri i din karakteristikat e ti shpesh ndegjohet duket thene dikush.."une jam temperament".."une jam i qete".."une behem nervoz shpejt"etj......
ky pra eshte qellimi i temes e ti "stupacat" qe ke thenee qe do kesh kujdes apo ashtu diqka me temat e mija ok ska problem kushdo qe ka deshire dhe qe er sheh te arsyeshme le te shkruaj
po e perseris edhe nje here qe QELLIMI I TEMES NUK ESHTE TA LAVDOSH APO TA PERQESHESH VETEN,THJESHT TA PERSHKRUASH gje te cilen mendoj qe cdo njeri do ta bente
me falni nese u zgjata paksa por duhej nje sqarim sepse tema kishte marre karakter te papershtatshem .RESPEKT per te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
murturi
Ushtarak
Ushtarak
murturi

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 43
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptySun Jun 22, 2008 6:42 pm

Un besoj ne vete e jo ne te tjer,per ndryshe mendoj ta ndihmoj gjdo njeri me nej fjal te mir te pakten,edhe pse sesht leht disa nejrz ti kuptoh,kam deshir te bisedoj me pleq,femij,fajza gra,sepse gjithmon kam mendu ne drejtsi fatkeqsisht skam pas mundsi te studijoj juridikun teorikisht,por praktikisht jam mendoj i afert me te gje qe me ben sublim.
Esht veshtir te mendosh mir per te tjeret sikur per vete sepse nuk mund te bčhesh gjdo kushi,pa qen dikushi sepse mund te jesh kerkushi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbdk.eu
loredana
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
loredana

Numri i postimeve : 886
Registration date : 24/04/2008

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptySun Jun 22, 2008 10:29 pm

hmmm une jam ajo qe jam hahaha.. une jam nje femen e thjesht, jam shum e vendost pergjithshka, nuk hi me dy mene.
kam shum respekt per njerz, jom femer se keshi shum, nervoz bana shum rrall, jam shum e lir ne biseda me shok e shoqe,
jam tip i but sjam nervoze. jam femer se foli mar e mrapsht kajher ose shum her hahaha.. kam qef me kan vetvetja edhe nuk mshefna prej vetvetes.

per pamje nuk po e pershkruj veten bile mem pa sot kuku si cigane jam ka dokna ahahahhahah..

ju pershendes gjithve me respekt nga loredana.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptyMon Jun 23, 2008 1:54 am

Mendoje se disa njerez te veshtire shume e kane te pershkruajne veten e vete ''nese edhe te jete me nje fjal'',por ka rendesi se parafolist u munduan te thone diēka per veten e tyre .

Po qe me pranohet vetem nje fjal do te thoja ''Universal'' ,e te tjerat te ja le kohes te me kujtohet se kushe dhe si e pershkruaj veten time ,te pyes te tjeret ē'fare mendojen per mua pastai e pershkruaj ne teme .

Flm per mirkuptim

''UNIVERSAL ''

..by Beton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 26
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptyMon Jun 23, 2008 2:08 am

edhe nje dicka e shtoj jam shume i ri(gati 16 vjeq)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idol
Anėtar
Anėtar
avatar

Numri i postimeve : 349
Age : 81
Registration date : 16/05/2008

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptyMon Jun 23, 2008 10:46 am

Jam nje njeri qe kam shum durim,po ndodhi e u hallakata i rikujtoj gjerat qe ndodhen gjate gjith atij durimi qe kisha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mysafir
Hero anėtar
Hero anėtar
Mysafir

Female
Numri i postimeve : 3456
Age : 45
Vendi : **Mergim**
Profesioni/Hobi : ,,Ne zemren e njonit.....
Registration date : 19/11/2007

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptyMon Jun 23, 2008 11:24 am

vehten e pershkruaj jam ajo qe jam shum e sinqert dhe reale por ndoshta duroi shum por kohen e fundit nuk po mundem me duru siq kam duruar me par ,jam e drejt per te gjith kjo jam une nje femer natyr e thjesht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptyMon Jun 23, 2008 11:32 am

veten sita pershkruj . jam nje shum serjoze nuk kam qef fjalt e kqia dhe kam qef me ka mir me te gjith mir sido mos qfare eshte nuk kam dallim per as nje njeri dhe jam kjo qe jam vesa dhe nuk dryshoj as nje her zemren ekam te bukur mendoj mir per te gjith ...dhe e bukur nuk jam po zemren ekam te bukur ..dhe pak nervoze jam hehehe


Edituar pėr herė tė fundit nga vesa nė Mon Jun 23, 2008 7:52 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
interesant
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
interesant

Male
Numri i postimeve : 606
Age : 33
Vendi : Tokė
Registration date : 11/04/2008

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptyMon Jun 23, 2008 11:43 am

Shume pyetje e veshtir, nuk eshte e veshtir ta pershkruash vehten me disa fjale, por e veshtire eshte qe ta pershkruash pa te hy vehtja ne qejf Very Happy

Jam njeri modest, transparent dhe i drejte me te gjithe, ( me pelqyen apo jo ), mundohem te jem i mire edhe me ate qe deshiron te jete i mire me mua, por edhe me ate qe nuk deshiron te jete i mire me mua. Parim te jetes e kam sinqeritetin, te drejten, dhe urrej urrejtjen dhe padrejtesine. Kam deshire te jem i shoqeruar dhe te kem shoqeri sa me shume. Sa i perket bukurise, bukuri eshte bukuria shpirterore dhe bukuria e zemres ( bukuria fizike eshte vetem nje pamje momentale ).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
loredana
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
loredana

Numri i postimeve : 886
Registration date : 24/04/2008

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptyMon Jun 23, 2008 7:25 pm

vesa une jam e bukur valla shum a hahaha.. thuj qik se nuk asht marre kur te doket vetja e bukur, une te kom pa ty gjynah me than se nuk je e bukur kur je ok??
vesa ti je e bukur!!, pajtou me ket qe e ke vesa, haj medet te ka denu zoti se te ka fal te bukur hahahah...

uuu edhe dishka per premtimin:
ka harru me than se i doket vetja sikur skenderbeu hahahah..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
E_Bukura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 31
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptyMon Jun 23, 2008 7:38 pm

E bukur me kan thene te tjeret. Mendoj se me shume jam terheqese se sa e bukur. Jam koke forte, kembengulse dhe e guximshme ( sidomos kur kam te drejte) nuk kam frike nga asgje...E matur ne ate qe e shpreh( ne lidhje per dicka), por jo ne raport me njerezit, sepse nganjeher keta te fundit i bej te ndihen keq nga ajo qe shprehi.
Motoja ime e jetes: te arrij t'i perballoj cdo sfide gjate jetes ( e veshtire, sidomos ne kete periudhe).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mysafir
Hero anėtar
Hero anėtar
Mysafir

Female
Numri i postimeve : 3456
Age : 45
Vendi : **Mergim**
Profesioni/Hobi : ,,Ne zemren e njonit.....
Registration date : 19/11/2007

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptyMon Jun 23, 2008 8:43 pm

vehten e pershkruaj jam shum e afert per vllaun motren i mbroj por edhe krye ngrir kur me nervozojn palidhje Laughing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptyTue Jun 24, 2008 12:11 am

loredana shkruajti:
vesa une jam e bukur valla shum a hahaha.. thuj qik se nuk asht marre kur te doket vetja e bukur, une te kom pa ty gjynah me than se nuk je e bukur kur je ok??
vesa ti je e bukur!!, pajtou me ket qe e ke vesa, haj medet te ka denu zoti se te ka fal te bukur hahahah...

uuu edhe dishka per premtimin:
ka harru me than se i doket vetja sikur skenderbeu hahahah..
flm shum liridona ja ti me pershkruve ma mir se une se veten eshte veshtir ta pershkruj se nuk ban mu livdu shum hehehe kishe pome thu e bukur po elajm se e bukur ndashta.. ni kis ne faqe liridona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptyTue Jun 24, 2008 12:35 am

E bukur nuk e them kete,ngase vlersohet nga te tjeret, dhe nuk me pelqen ajo te quhem e tille,si e bukur,mirpo nga ajo cfare kam marr nga te tjeret si tip e lezetshme gje te cilen edhe e pranoj..

Jam shume po shume kokeforte,vetem si them une,dhe ndryshe nuk ka,e sinqerte,shume komunikuese me njerzite,e buzeqeshur cdo here..

Ndersa si te met timen mund ta quaj Nervozen gje te cilen rrall kush mund te ma largoje,mirpo nga e tere kjo eshte se nuk e shpreh tek dikush por e mbaje per veten..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar


Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? EmptyTue Jun 24, 2008 1:27 am

loredana shkruajti:


uuu edhe dishka per premtimin:
ka harru me than se i doket vetja sikur skenderbeu hahahah..

Hahahah Loredana, me ka met edhe ky pseudenim nga dikush..., qe ka pasur te drjete kur me ka thene keshtu, sepse ate qe kam bere une, vetem nje Skenerbe e ka bo edhe une i dyti, ahahahha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Si e pershkruani vehten? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e pershkruani vehten?   Si e pershkruani vehten? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e pershkruani vehten?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: