Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Gjėja mė e vlefshme qė keni..?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
xhavo_
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
xhavo_

Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyTue Jun 17, 2008 4:40 pm

Gjeja mė e vlefshme gjithmonė fshihet. Ajo rri nė brendinė e ēdo njeriu. Mund te shfaqen efektet e saj, por si e tėrė ajo rri brenda dhe nuk del jasht. Kur del jasht e humb sensin e te qenit e vlefshme. 
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
interesant
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
interesant

Male
Numri i postimeve : 606
Age : 33
Vendi : Tokė
Registration date : 11/04/2008

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyTue Jun 17, 2008 4:44 pm

gjeja me e vlefshme eshte mendja , logjika, shendeti dhe dushuria.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
murturi
Ushtarak
Ushtarak
murturi

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 43
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyTue Jun 17, 2008 5:58 pm

Guximi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbdk.eu
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyTue Jun 17, 2008 7:01 pm

gjėja mė e vlefshme qe kam ėshtė tė vije njė ditė
dhe tė takohemi tė gjithė Anėtarėt/et sė bashku dhe tė na mbet secilit njė kujtim pėr jetė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
echo
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1470
Age : 29
Registration date : 29/05/2008

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyTue Jun 17, 2008 7:16 pm

Sy_Kaltėrti shkruajti:
gjėja mė e vlefshme qe kam ėshtė tė vije njė ditė
dhe tė takohemi tė gjithė Anėtarėt/et sė bashku dhe tė na mbet secilit njė kujtim pėr jetė

per kete une kisha thene "mendimi me i vlefshem qe keni "e jo "gjeja ..."
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gjakushi
V.I.P
V.I.P
gjakushi

Numri i postimeve : 841
Registration date : 26/03/2008

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyTue Jun 17, 2008 10:03 pm

gjėja mė vlefshme qė kam ėrshtė fryma!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rroni
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1721
Registration date : 09/05/2008

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyTue Jun 17, 2008 10:23 pm

Ndershmeria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ledina
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 24
Registration date : 16/05/2008

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyTue Jun 17, 2008 10:32 pm

Sinqeriteti,ndershmeria...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
meli
V.I.P
V.I.P
meli

Female
Numri i postimeve : 842
Age : 35
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyWed Jun 18, 2008 12:31 am

Shendetin,sinqeritetin ,familjen kuptohet...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyWed Jun 18, 2008 2:29 am

Nuk ndihem kurre i lodhur,per ē'do dite lindi nga e para !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
echo
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1470
Age : 29
Registration date : 29/05/2008

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyThu Jun 19, 2008 7:37 pm

sot e mora vesh qe ajo gje ish diploma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 26
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyThu Jun 19, 2008 9:24 pm

Beton shkruajti:
Nuk ndihem kurre i lodhur,per ē'do dite lindi nga e para !
haahhaha e ka marre diplomen diksuh sot nuk po durohet, pse e ak amrre nje leter fla fla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
echo
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1470
Age : 29
Registration date : 29/05/2008

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyFri Jun 20, 2008 12:10 am

[/quote]
haahhaha e ka marre diplomen diksuh sot nuk po durohet, pse e ak amrre nje leter fla fla[/quote]

leter eshte edhe paraja apo jo??? Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 26
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyFri Jun 20, 2008 1:15 am

echo shkruajti:


leter eshte edhe paraja apo jo??? Cool

a mos thash qe paraje ka vlere?????

inno
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyFri Jun 20, 2008 1:19 am

I kam doret te dija mire e shendoshe ,ha ha ha

Por edhe dora eshte shume e vlefshme,sepse eshte shume inteligjente qe dergon kafshaten e bukes tek goja .


Edituar pėr herė tė fundit nga Beton nė Fri Jun 20, 2008 2:09 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
**Lumi_
Anėtar i ri
Anėtar i ri
**Lumi_

Numri i postimeve : 177
Registration date : 20/06/2008

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyFri Jun 20, 2008 1:58 am

Atdheu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptySat Jun 21, 2008 8:45 pm

Vet jeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptySat Jun 21, 2008 9:07 pm

Krenar qe jam Shqiptar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Mysafir
Hero anėtar
Hero anėtar
Mysafir

Female
Numri i postimeve : 3456
Age : 45
Vendi : **Mergim**
Profesioni/Hobi : ,,Ne zemren e njonit.....
Registration date : 19/11/2007

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptySat Jun 21, 2008 9:15 pm

Beton shkruajti:
Krenar qe jam Shqiptar

Exclamation fla edhe une pajtohem me ty vlla What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
akrepi
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Numri i postimeve : 84
Registration date : 16/06/2008

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptySun Jun 22, 2008 12:02 am

tani per tani SHENDETI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rroni
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1721
Registration date : 09/05/2008

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptySun Jun 22, 2008 12:04 am

shendeti dhe Familja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gjuetari
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Gjuetari

Male
Numri i postimeve : 748
Age : 107
Vendi : neper Male dhe pyje.
Profesioni/Hobi : Gjuetar valla :)
Registration date : 20/06/2008

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyWed Jun 25, 2008 11:28 am

Frymemarrja.......:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
E_Bukura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 31
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyFri Jun 27, 2008 3:07 pm

Shendeti dhe identiteti. Keto jane dy gjera me te vlefshme, pa te cilet jo vetem une, por askush nuk mund te jetoje. Kur nuk e ke shendetin, e gjithe bota me qen e jona, nuk ka duhet. Kur nuk kemi identitet, ateher jemi nje HIC.

Gjerat tjera, jane te rendesishme, por qe mund te jetojme pa to. Te pakten njerezit e kane provuar dhe ja kan arrite.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shqip0nja
Anėtar
Anėtar
shqip0nja

Female
Numri i postimeve : 299
Age : 29
Vendi : kosovė
Registration date : 15/06/2008

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyFri Jul 04, 2008 3:01 pm

shendetii valla osht shum i rendesishem veq edhe me i pas met ne kryy edhe ma mire osht:roll:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Hana
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Hana

Numri i postimeve : 1192
Registration date : 17/09/2007

Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 EmptyFri Jul 04, 2008 4:42 pm

Edukimin e prinderve shendetin dhe familjen time i kam gjeja me te vlefshme ne bot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e vlefshme qė keni..?   Gjėja mė e vlefshme qė keni..? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gjėja mė e vlefshme qė keni..?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: