Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat...



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Cilet anetare te forumit i njihni?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Driola
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Driola

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 25/06/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptySun Dec 07, 2008 1:15 pm

Nga forumi s'njoh askend, perpos atyreve qe iu kam bere ftesen une,uh per pak harrova,veq shefin e njoh, Very Happy Very Happy ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri

Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptySun Dec 07, 2008 4:05 pm

Me ata dhe ato qė ua kam lexuar shkrimet kam pershtypje se njihem qyshkur. Niveli i postimeve qe bejnė mė bind se janė tė mire dhe me ideal ! Me njė fjalė rrezatojnė madhėshti ! E kur te takohem do te me shtohet jeta per shumė !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
egzona-
Anėtar i ri
Anėtar i ri
egzona-

Female
Numri i postimeve : 71
Age : 26
Vendi : prishtina
Registration date : 28/11/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptySun Dec 07, 2008 5:42 pm

njoh anilen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptySun Dec 07, 2008 7:08 pm

Njoh siperfaqesisht, Leken e Madh, Aklilin, Rikin 30, me te cilet edhe jam takuar Razz.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptySun Dec 07, 2008 9:52 pm

Njoh tė madhin Anėtarin Sofra pastaj
Riki30 , Tina , Euridika , Kosovarja , Naki , Adem Berisha ,dhe ata qe ishin ne Takim ne Germi
nga msn Njoh Gurbetqaren , Vesa , Rrebelja , Mickonja ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 43
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptyWed Dec 10, 2008 2:44 am

Personalisht qe i njoh dhe i kam takuar :Adem Berishen , Sofren ,Betonin , Xilin , Premtimin , Bibikimin , Vrana Kontin , Shpendin , Ago Mujin , Leken e Madh , Guximin ,Rronin , Banig patriotin
Prej anetareve :Lejla , Zemrushe, Kosovarja , Driola , Vista , Euridika , Tina , Mickonja , Profesoresha , Portokallka , Rrebelja , Embelsira .
Ndoshta kam harruar dikend kerkoj falje meqe mosha e ben te veten Very Happy

_________________
Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 59378307zo9

BASHKIMI KOMBETAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar


Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptyWed Dec 10, 2008 11:25 am

Rikush shum po harrojshe ,Nermal qe mosha e ban te veten geek

Un ty ty te njo Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptyWed Dec 10, 2008 2:54 pm

Nuk e nxen faqja me i shkru Razz heheheh

Bibikimin, aklilin, sofren, embelsiren, rrebelen, riki30, rronin, ago mujin, muhametin, kushtrimin, leken e madh, xilin e do plot tjere Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 43
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptyWed Dec 10, 2008 6:10 pm

Vesen e njoh se e pasna harru une kerkova falje se e dita qe e harroj ndonje .
Vrana Kontin e kam pa ne tv se live jo

_________________
Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 59378307zo9

BASHKIMI KOMBETAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
mall
Anėtar
Anėtar
mall

Female
Numri i postimeve : 209
Age : 29
Vendi : Diku larg
Registration date : 15/04/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptyWed Dec 10, 2008 6:28 pm

personalish asnje nuk njohi kam fole ne msn vtem me Even e shte per tu lakmuar, dhe zerin fatkeqsisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Aldren1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Aldren1

Male
Numri i postimeve : 144
Age : 23
Vendi : Gjakove
Profesioni/Hobi : Futboll
Registration date : 02/10/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptyWed Dec 10, 2008 9:15 pm

e njoh lindushe edhe driolen edhe elonen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elisa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
elisa

Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptyWed Dec 10, 2008 9:24 pm

Rronin e njoh mire , msn njoh Lilun , Embelsiren , Rrebelen , Tinen , Even , Echon , Vrana Kontin ,Bibikimin , Premtimin .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptySun Dec 14, 2008 1:24 am

i Njoh keta Anėtarė i kam taku dhe kam pi Kaffe dhe me disa edhe Birra kemi pi
< Sofra , Riki30 , Euridika , Tina , Kosovarja , Naki , Adem Berisha ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri

Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptySun Dec 14, 2008 12:01 pm

Riki30 shkruajti:
Personalisht qe i njoh dhe i kam takuar :Adem Berishen , Sofren ,Betonin , Xilin , Premtimin , Bibikimin , Vrana Kontin , Shpendin , Ago Mujin , Leken e Madh , Guximin ,Rronin , Banig patriotin
Prej anetareve :Lejla , Zemrushe, Kosovarja , Driola , Vista , Euridika , Tina , Mickonja , Profesoresha , Portokallka , Rrebelja , Embelsira .
Ndoshta kam harruar dikend kerkoj falje meqe mosha e ben te veten Very Happy


Me cilin prej jush dhe me tė tjerė jam takuar.Nuk e di pėrse me tė gjithė bashkjetoj, komunikoj e u mbaj nė zemėr! Me jetėgjatėsi qofshi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tigrina
Fillestar/e
Fillestar/e
Tigrina

Female
Numri i postimeve : 57
Age : 29
Vendi : Ne hene!
Registration date : 11/12/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptyMon Dec 15, 2008 4:55 pm

E kam nje shoqe ne forum, po nuk eshte aktive ma. Ajo me ka fol per kete forum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lepurush
Fillestar/e
Fillestar/e
lepurush

Female
Numri i postimeve : 62
Age : 34
Vendi : Larguar!!!
Profesioni/Hobi : Zbuloji por me lezet .....
Registration date : 29/04/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptyMon Dec 15, 2008 5:03 pm

Njoh Veneten ! 
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptyMon Dec 15, 2008 5:10 pm

Njoh Biligoan ( Orfe@ ).!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptyMon Dec 15, 2008 5:28 pm

Njoh Bibikim lladiken bashk me at lladiken tjeter, qe me bo me pas qmim Golden LLadika ose nominim per Lladika Nobel keta 2 e fitojn pa problem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kasper
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Kasper

Male
Numri i postimeve : 146
Age : 30
Vendi : Shqiperi Etnike
Registration date : 14/06/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptyWed Dec 17, 2008 6:56 pm

Veq Guximin e njoh tjer jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lilu
Moderator
Moderator
lilu

Female
Numri i postimeve : 2153
Age : 40
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : agjente shitjesh
Registration date : 07/07/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptyWed Dec 17, 2008 6:59 pm

Tom Sojer, pervec ketij asnje tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 43
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptyWed Dec 17, 2008 7:03 pm

Tom Sojerin dhe une e kam takuar veres qe shkoi kemi drekuar bashke dhe na ka nderuar shume , respekte

Mos dilni nga tema
cillet anetar te forumit i njihni

_________________
Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 59378307zo9

BASHKIMI KOMBETAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptyWed Dec 17, 2008 9:06 pm

E njoh Kasperin. Le te shkoj e te mesoj ne biologji se kemi me u pyte masneser Very Happy.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptyWed Dec 17, 2008 9:09 pm

Njoh tre persona te mrekullueshem ne kete forum, me te cilet jam takuar personalisht!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
L1ndush3
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
L1ndush3

Female
Numri i postimeve : 553
Age : 37
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptyWed Dec 17, 2008 9:59 pm

Njoh Riki30 Driola Elona Dr!lj@ Aldren1 Anjeza2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 EmptyThu Dec 18, 2008 4:08 pm

Njoh Veneten Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content




Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 4 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilet anetare te forumit i njihni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: