Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Cilet anetare te forumit i njihni?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
luan mreti
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 1007
Registration date : 15/04/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyMon Jun 30, 2008 2:00 pm

aste njo si njof, po shum kom deshir ti njoh t egjith, a sidomos qikat e mija te duja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyMon Jun 30, 2008 2:05 pm

A ste njee hiq Sad


Edituar pėr herė tė fundit nga vesa nė Mon Jun 30, 2008 2:08 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arbesa
Fillestar/e
Fillestar/e
arbesa

Numri i postimeve : 41
Registration date : 10/04/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyMon Jun 30, 2008 2:07 pm

une njo vetem gurbetqaren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyTue Jul 01, 2008 1:16 am

Plot, po spo filloj ti shkruaj se lodhem Very Happy

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 26
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyTue Jul 01, 2008 1:44 am

murturi shkruajti:
Un njo disa sipas nikav,nga forumet e tjera, dhe kam kenaqsi te jem pran diskutimeve me ta.
Psh; te gjithve nga pak ...
po keshtu i njoh shume bile edhe do qe ake tituj te alrte ketu fla fla fla fla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyTue Jul 01, 2008 2:00 pm

loredana shkruajti:

melin, bessen, vesen, gurbeqaren, ushtarin e liris, rronin, riki30 edhe berin.. ishalla se kam harru najkan.

tash asht shtu edhe ni antar ne listen time, njo shum shum i mir hehehe.. esht Vrana Kontiheheheh kesh ka te thom se me harrove, por po me vjen mire qe me kujtove Razz hehehee
Une personalisht qe i kam taku jane Adem Berisha, Naki, Riki, Sofra, Euridika, Premtimin, Leken, Ago Mujin, Rroni.
A qe njihna pak me ta jon Loredana, Embelsira, Kosovarja, rrolling( kete e kam VIP hehehe )BETONIN mos ta harroj se kete haver te fort e kam Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mysafir
Hero anėtar
Hero anėtar
Mysafir

Female
Numri i postimeve : 3456
Age : 45
Vendi : **Mergim**
Profesioni/Hobi : ,,Ne zemren e njonit.....
Registration date : 19/11/2007

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyTue Jul 01, 2008 2:19 pm

arbesa shkruajti:
une njo vetem gurbetqaren.

edhe une ty yll alien jam e lumtur se te njoh Exclamation What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
luan mreti
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 1007
Registration date : 15/04/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyTue Jul 01, 2008 2:36 pm

un se njoh as te nja, por i paramendoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyTue Jul 01, 2008 3:09 pm

gurbetqaren e njo shum mir edhe ekam yll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mysafir
Hero anėtar
Hero anėtar
Mysafir

Female
Numri i postimeve : 3456
Age : 45
Vendi : **Mergim**
Profesioni/Hobi : ,,Ne zemren e njonit.....
Registration date : 19/11/2007

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyTue Jul 01, 2008 3:13 pm

vesa shkruajti:
gurbetqaren e njo shum mir edhe ekam yll

edhe une ty dhe te kam yll alien
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyTue Jul 01, 2008 3:31 pm

Riki30 , Sofra , Naki , << Euridika & Tina jan nga Qyteti im >> Adem Berisha , Roni , Vrana Konti , keta njoh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
luan mreti
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 1007
Registration date : 15/04/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyTue Jul 01, 2008 4:05 pm

un e njo njonen po sja di emrin, hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ani
Anėtar
Anėtar
Ani

Male
Numri i postimeve : 410
Registration date : 08/02/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyTue Jul 01, 2008 5:56 pm

kosovaren dhe keto dibronet! Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
eri M
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 737
Registration date : 02/04/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyTue Jul 01, 2008 8:11 pm

Njoh Adem Berishėn, Shaban Cakollin, Rrustem Gecin, dhe Nezir Myrtėn. Ndėrsa Lubotenin e kam bashkėluftar , e pėrshėndes !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 108
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyTue Jul 01, 2008 8:50 pm

Sa e njoha kete cunin eri M ?
Yll fare eshte !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri

Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyWed Jul 02, 2008 6:20 pm

biligoa shkruajti:
Sa e njoha kete cunin eri M ?
Yll fare eshte !

Me sa e di ky ēuni i ri eri M, ėshtė njė nuse e rreptė qė ligjėron pėr gazetari! E nė qoftė ashtu si thua biligoa, pėr hajėr qoftė. Kalofsh ēaste tė bukura !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh

Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyMon Jul 07, 2008 2:41 pm

eri M shkruajti:
Njoh Adem Berishėn, Shaban Cakollin, Rrustem Gecin, dhe Nezir Myrtėn. Ndėrsa Lubotenin e kam bashkėluftar , e pėrshėndes !

Te falemnderit i nderuari kercovar eri M. Me vjen jashtezakonisht mire qe me cmoni si bashkeluftetar per ceshtjen tone kombetare. Perpara ne frontin e clirimit perfundimtar te atedheut tone!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyMon Jul 07, 2008 3:02 pm

Rikin, Sofren ,Betonin,tinen motrushen ,Stupcat ,Vesa deri diku,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyMon Jul 07, 2008 3:05 pm

Ani shkruajti:
kosovaren dhe keto dibronet! Very Happy

Anin njoh dhe une personalisht,edhe pse deshira eshte ti njoh edhe dibronet tjere..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Ani
Anėtar
Anėtar
Ani

Male
Numri i postimeve : 410
Registration date : 08/02/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyMon Jul 07, 2008 3:39 pm

Kosovarja shkruajti:
Ani shkruajti:
kosovaren dhe keto dibronet! Very Happy

Anin njoh dhe une personalisht,edhe pse deshira eshte ti njoh edhe dibronet tjere..

Nja dy shoke nga forumi na kane shkuar ne SHBA kosovare, por ti eja ndonjehere ne Diber se jemi aty te tjeret pas pak kohe. Do ndjehesh si ne shtepine tuaj. Very Happy Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyMon Jul 07, 2008 4:04 pm

Kam deshire ti njofi te gjithe

Por,fatkeqesishte nuk njofi asnje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar


Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyMon Jul 07, 2008 4:20 pm

as te nje hiq perveq gurbetqaren qe e njo po kam deshir mi njoft te gjith nete ardhmen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
murturi
Ushtarak
Ushtarak
murturi

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 43
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyTue Jul 08, 2008 12:38 am

rolling shkruajti:
murturi shkruajti:
Un njo disa sipas nikav,nga forumet e tjera, dhe kam kenaqsi te jem pran diskutimeve me ta.
Psh; te gjithve nga pak ...
po keshtu i njoh shume bile edhe do qe ake tituj te alrte ketu fla fla fla fla


Un nuk km titull hala haha sdi ku e marr:fla:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbdk.eu
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 26
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyTue Jul 08, 2008 1:41 am

nuk eshte e thane me pase titull, por disa kane tituj ketu dhe i njoh nga forumet tjera thash, per tituj e dien ma mire adminat, nese nuk gaboj, shko lyp te ata nashta te japin fla fla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spirito
Anėtar
Anėtar
spirito

Female
Numri i postimeve : 429
Vendi : graveyard
Registration date : 02/07/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 EmptyTue Jul 08, 2008 1:47 am

njoh vetem njeren,priteni se vjen vet u thote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilet anetare te forumit i njihni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: