Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Cilet anetare te forumit i njihni?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyThu Dec 18, 2008 4:43 pm

Sofra , Riki30 , Tina , Euridika , Kosovarja , Naki , Adem Berisha , dhe ate qe ishin ne takimin ne gėrmi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyThu Dec 18, 2008 7:33 pm

Antar/e te nderuar, disa postime u fshine ne kete teme, te cilat ishin jashte teme, keshtu qe tema duhet te vazhdoje te cekeni antaret te cilet i njiheni, e jo me thene nuk e njoh as nje. Postimet jashte teme do fshihen.
D.m.th tema duhet te vazhdoje, antaret qe keni takuar dhe qe i njiheni ne jeten e perditeshme, jo nga msn.!!

Po vazhdoje une:
Njoh: Rikin, Vrana Kontin, Ago Muji, Leka i Madh, Akili, Sofra ( e kam pa njeher, por ky nuk me ka pa mua, hahahha), Euridika, Embelsira, Tina, Rrebelja, Veneta, jan dhe disa, por nuk po me kujtohen Very Happy

Shpresoje te mirekuptohem ...?!!


Edituar pėr herė tė fundit nga BiBiKiM nė Sat Dec 20, 2008 2:42 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Aldren1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Aldren1

Male
Numri i postimeve : 144
Age : 23
Vendi : Gjakove
Profesioni/Hobi : Futboll
Registration date : 02/10/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyThu Dec 18, 2008 7:53 pm

U e njoh l1ndushe driola elona drilja furragjia etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyFri Dec 19, 2008 10:00 pm

lepurush shkruajti:
Njoh Veneten !
Lepurushka, te paska humbur rruga ne oborr, si duket!

Te "njoh" dhe une ty ashtu sic me njeh ti mua.!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyFri Dec 19, 2008 10:43 pm

ate dite veneta, lepurushi ka rrshitur me ski Razz

Njoh BiBiKiMiN. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feratkoca
Anėtar
Anėtar
feratkoca

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 30
Vendi : Shqiperi/Mitrovicė
Registration date : 21/10/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptySat Dec 20, 2008 1:22 pm

Une i njoh disa si Leka i Madh ,Ago Muji , Muhameti etj kisha patur deshir qe ti njof edhe te tjeret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.feratkoca.multiply.com
Vizitor
Vizitor
avatar


Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptySat Dec 20, 2008 2:51 pm

Antar/e te nderuar, disa postime u fshine ne kete teme, te cilat ishin jashte teme, keshtu qe tema duhet te vazhdoje te cekeni antaret te cilet i njiheni, e jo me thene nuk e njoh as nje. Postimet jashte teme do fshihen.
D.m.th tema duhet te vazhdoje, antaret qe keni takuar dhe qe i njiheni ne jeten e perditeshme, jo nga msn.!!


Po vazhdoje une:
Njoh: Rikin, Vrana Kontin, Ago Muji, Leka i Madh, Akili, Sofra ( e kam pa njeher, por ky nuk me ka pa mua, hahahha), Euridika, Embelsira, Tina, Rrebelja, Veneta, jan dhe disa, por nuk po me kujtohen Very Happy

Shpresoje te mirekuptohem ...?!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyMon Dec 22, 2008 7:56 am

1. Sofra
2. Riki30
3. Tina
4. Euridika
5. Naki
6. Adem Berisha
7. Guximi
8. Kosovarja
9. Lina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyMon Dec 22, 2008 2:14 pm

Xili nuk besoje qe me njeh Razz.

E njoh Blerti Gashin Very Happy.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Gjura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Gjura

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 36
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyMon Dec 22, 2008 2:47 pm

E njof Even dhe Zerineatdheut.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyMon Dec 22, 2008 4:49 pm

Me fal Guxim por nese ishe ne takomin pranveror ne Germi
aty mund te jemi taku dhe jemi prezentu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyMon Dec 22, 2008 4:54 pm

Hahahahahahaha, po me duket nuk paske shiku hiq kush ka qene vetem i'a paske zgjatur doren hahahahahahhahahahaha.

Xili nuk kam qene une ne takimin pranveror.

Une jam takuar vetem ne Kastriot me Riki30, Leken e Madh, dhe Akilin, nuk jam takuar me te tjere.

Respekt
Guximi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyMon Dec 22, 2008 4:55 pm

ok Guximi vjen koha dhe takohemi te gjithe
kam respekt per te gjithe ASnetaret pa dallime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
egzona-
Anėtar i ri
Anėtar i ri
egzona-

Female
Numri i postimeve : 71
Age : 26
Vendi : prishtina
Registration date : 28/11/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyMon Dec 22, 2008 11:34 pm

mendoj qe te gjith i njof simbas bisedave qe folin jan te gedhendur ne mendejen time i i magjinoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Liisi
Fillestar/e
Fillestar/e
Liisi

Female
Numri i postimeve : 29
Age : 35
Vendi : aty
Registration date : 05/12/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyTue Dec 23, 2008 12:39 am

E njoh Sofren, Rikin 30, Edonisin, Deli, Beton.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyWed Dec 24, 2008 8:30 pm

Vetem Rikin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyWed Dec 24, 2008 10:55 pm

Sofra , Riki , Tina , Euridika , Naki , Kosovarja , Adem Berisha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GocPejone
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 372
Age : 99
Vendi : Matiqan
Registration date : 16/09/2007

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyFri Jan 02, 2009 6:34 pm

Smaka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyMon Mar 15, 2010 1:27 am

Asnje si kam pare ase nuk i njof:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyMon Mar 15, 2010 1:01 pm

e njoh vetum detektivin- kisha pas deshir ti njohé dhe te tjeret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyMon Mar 15, 2010 4:58 pm

Riki30
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyMon Mar 15, 2010 5:45 pm

Aste nje si njof
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyFri Mar 19, 2010 12:24 am

Tė gjith edhe pse nga disa kritikohem por pram jemi bashk sepse edhe nag kritika dhe vėrjtjet mėsohet shum , Prandoj do doja tė gjith ti njihja ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
L1ndush3
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
L1ndush3

Female
Numri i postimeve : 553
Age : 37
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyFri Mar 19, 2010 6:13 pm

live e njo Rikin30, Akilin,Elonen ,Vesen e njo ne msn edhe Merisen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 EmptyMon Mar 22, 2010 9:39 pm

L1ndush3. merisa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet anetare te forumit i njihni?   Cilet anetare te forumit i njihni? - Faqe 5 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilet anetare te forumit i njihni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: