Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat...



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Shqiptarėt

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Politikė

Kėtu mund tė postohet ēdo gjė qė ka tė bėj me Politikė
45916437Lutfi coka/His...
Tue Apr 30, 2019 10:04 pm
lutfi coka Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Histori

Nė kėtė kategori mund tė postoni ēdo gjė qė ka tė bėj me historinė shqiptare, me historinė tonė tė lavdishme...
4318849A po manipulohet...
Sun Oct 07, 2018 11:01 pm
Driniiiii Shiko mesazhin e fundit
Shqiptarėt Empty
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 0Medalim1118prej Mon Dec 27, 2010 6:58 pm
Medalim Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
132Atdhetari7471prej Sat Dec 25, 2010 4:30 pm
Driniiiii Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
36Xhemshiti2655prej Thu Nov 25, 2010 9:38 pm
xhema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
135......6379prej Sun Oct 31, 2010 10:08 pm
rrimtaf Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 13Mexhid Yvejsi782prej Mon Oct 25, 2010 10:24 pm
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 7, 8]
197BashKom9999prej Mon Oct 25, 2010 10:18 pm
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 10Orfe@3328prej Mon Oct 25, 2010 9:51 am
Medalim Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 10osmani halitj1447prej Sat Oct 23, 2010 7:42 pm
detektivi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 2Fatlumii551prej Tue Oct 12, 2010 8:19 pm
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 18ngadhenjimi1300prej Tue Oct 12, 2010 8:17 pm
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 3Atdhetari648prej Tue Oct 12, 2010 6:49 pm
Atdhetari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 2osmani halitj535prej Mon Oct 11, 2010 8:18 pm
Atdhetari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 0osmani halitj578prej Sun Oct 10, 2010 9:14 pm
osmani halitj Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 18Nezir Myrta2291prej Sat Sep 25, 2010 12:29 am
petritkola Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 14......785prej Sat Sep 18, 2010 6:37 pm
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 17Atdhetari1122prej Fri Sep 17, 2010 10:30 pm
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
61Kristaq F. Shabani2749prej Mon Sep 13, 2010 3:32 pm
Kristaq F. Shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 0baki_ecc@yahoo.com520prej Sat Sep 11, 2010 1:24 am
baki_ecc@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 5shqipdon867prej Wed Sep 08, 2010 10:37 am
detektivi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 2shqipdon1033prej Fri Sep 03, 2010 11:42 pm
shqipdon Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 6rrimtaf578prej Thu Aug 19, 2010 1:31 pm
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 1kacimix510prej Tue Aug 17, 2010 12:42 am
xhema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 10Atdhetari2508prej Wed Aug 11, 2010 12:08 am
Atdhetari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
47Mirushe9999prej Wed Jul 14, 2010 1:50 pm
Xili Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
37Sofra8334prej Sun Jun 27, 2010 11:43 pm
petritkola Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 0baki_ecc@yahoo.com646prej Mon Jun 21, 2010 4:47 pm
baki_ecc@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 9, 10]
237Shqipo_9999prej Fri Jun 18, 2010 10:38 am
Shqipo_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 4kacimix858prej Thu Jun 10, 2010 9:54 pm
xhema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 2......637prej Sun Jun 06, 2010 11:28 am
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 3Medalim1510prej Thu Jun 03, 2010 12:54 pm
Mixha Selim Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
144agim__barja9999prej Mon May 31, 2010 4:03 pm
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 0Andi Ballshi2047prej Tue May 18, 2010 11:50 pm
Andi Ballshi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 0baki_ecc@yahoo.com539prej Sun May 09, 2010 1:13 am
baki_ecc@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 3kacimix1131prej Sun May 02, 2010 2:08 am
Ilmi Veliu Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
27......2131prej Sat May 01, 2010 1:15 am
...... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 9kacimix8801prej Fri Apr 16, 2010 6:44 pm
xhema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
27murturi2223prej Sun Apr 11, 2010 1:12 am
Atdhetari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 19kacimix3862prej Sat Mar 27, 2010 4:25 am
petritkola Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 4Atdhetar787prej Tue Mar 23, 2010 6:30 pm
albaninr1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 8kacimix1076prej Tue Mar 16, 2010 1:03 am
Shqipo_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 8Mysafir1623prej Sun Mar 14, 2010 1:26 pm
xhema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 14......833prej Wed Mar 10, 2010 10:30 pm
xhema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 17murturi1390prej Wed Mar 10, 2010 10:20 pm
xhema Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
47Sofra7809prej Mon Mar 08, 2010 11:01 pm
Angela Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 11haxhiu2228prej Tue Feb 23, 2010 11:54 pm
bledselimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
68rrimtaf3337prej Sat Feb 20, 2010 2:08 pm
xhiti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 24Leka i Madh2625prej Fri Jan 29, 2010 5:26 pm
gjakushi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 11......906prej Wed Jan 27, 2010 2:25 pm
feride Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
33......3584prej Sun Jan 24, 2010 1:14 am
feride Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShqiptarėt Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 16, 17]
410Kristaq F. Shabani10019prej Wed Jan 13, 2010 12:09 am
feride Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderator:BashKom
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Krye-Temė Krye-Temė
Global announcement Global announcement
Ngjitėse Ngjitėse